Producenci
TISSOT PRX 35MM
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
TISSOT PRX 35MM
Jeśli szukasz smukłego, gładkiego zegarka z autentycznym stylem lat 70., nie szukaj dalej niż PRX. Modele z serii 35 mm zgrabnie oddają istotę i dokładne wymiary oryginału z 1978 roku, na którym opiera się retro design PRX. Jego sugestywny wygląd powinien zadowolić wszystkich entuzjastów designu.
Dane techniczne
| NUMER REFERENCYJNY | T137.210.33.021.00 |
| STYL | Klasyczny |
| POCHODZENIE | Szwajcaria |
| GWARANCJA | 2 lata |
| KOLEKCJA | T-Classic |
| RODZAJ | Unisex |
| KSZTAŁT KOPERTY | Beczkowaty |
| WODOSZCZELNOŚĆ | 10 ATM (100m, 328ft, 10bar ) |
| MATERIAŁ KOPERTY | Stal szlachetna |
| ŚREDNICA KOPERTY | 35.00 mm |
| GRUBOŚĆ KOPERTY | 9.6 mm |
| WAGA KOPERTY | 97 g |
| ROZSTAW USZU KOPERTY | 11.00 mm |
| RODZAJ SZKŁA | Szafirowe |
| KOLOR TARCZY | W odcieniu szampana |
| INDEKSY | Indeksy |
| MECHANIZM | Szwajcarski kwarcowy |
| MECHANIZM | Kwarcowy |
| MODEL | ETA F05.115 |
| KALIBER | 10 1/2''' |
| ŚREDNICA | 23.3 mm |
| KAMIENIE | 3 |
| BATERIA | Renata 371 |
| NAPĘD | Kwarcowy EOL |
| TARCZA | Godziny, minuty, sekundy, data |
| FUNKCJE | EOL (wskaźnik wyczerpania baterii) |
| NR. REF. PASKA | T605047606 |
| SZCZEGÓŁY PASKA | Stal szlachetna |
| KOLOR PASKA | Żółte złoto 1N14 |
| RODZAJ ZAPIĘCIA | Wymienna bransoleta, Zapięcie motylkowe z przyciskami |
| DATOWNIK | Tak |