Producenci
TISSOT PRX 25mm
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Tissot PRX 25mm
Tissot PRX 25mm to doskonałe połączenie stylu lat 70-tych i wyrafinowanego designu. Ten czasomierz jest prawdziwym odzwierciedleniem kunsztu i innowacji. Jego serce to mechanizm kwarcowy z funkcją EOL. Zegarek posiada szafirowe szkło, kopertę ze stali szlachetnej 316L i wodoszczelność do 10 barów. Jego modna estetyka modern-vintage sprawia, że jest to wyróżniający się dodatek do każdej stylizacji, a wysokiej jakości materiały zapewniają, że pozostanie zarówno modny, jak i funkcjonalny przez wiele lat.
Dane techniczne
| NUMER REFERENCYJNY | T137.010.11.351.00 |
| STYL | Klasyczny |
| POCHODZENIE | Szwajcaria |
| GWARANCJA | 2 lata |
| KOLEKCJA | PRX |
| RODZAJ | Damski |
| KSZTAŁT KOPERTY | Beczkowaty |
| WODOSZCZELNOŚĆ | 10 ATM (100m, 328ft, 10bar ) |
| MATERIAŁ KOPERTY | Stal szlachetna |
| ŚREDNICA KOPERTY | 25.00mm |
| GRUBOŚĆ KOPERTY | 9.05mm |
| ROZSTAW USZU KOPERTY | 8.00 |
| RODZAJ SZKŁA | Szafirowe |
| KOLOR TARCZY | Jasnoniebieski |
| INDEKSY | Indeksy Super-LumiNova |
| MECHANIZM | Kwarcowy EOL |
| MECHANIZM | Kwarcowy |
| NR. REF. PASKA | T605050384 |
| SZCZEGÓŁY PASKA | Stal szlachetna |
| KOLOR PASKA | Srebrny |
| RODZAJ ZAPIĘCIA | Motylkowe |
| INFORMACJE DODATKOWE | EOL (wskaźnik wyczerpania baterii) |