Producenci
TISSOT PRX
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
-
TISSOT PRX
Tissot PRX zadebiutował w 1978 roku i dziś należy do bestsellerów marki. Model PRX 35 mm to idealny wybór dla miłośników dobrego designu – jego smukła koperta i zintegrowana bransoleta ze stali szlachetnej łączą zegarmistrzowską tradycję z nowoczesnym stylem, pasującym do każdego wieku. Nowy PRX ma dokładnie taki sam rozmiar jak oryginał sprzed lat – 35 mm – co czyni go jeszcze bardziej interesującą propozycją dla kolekcjonerów i entuzjastów zegarków.
-
Dane techniczne
| NUMER REFERENCYJNY | T137.210.11.421.00 |
| STYL | Klasyczny |
| POCHODZENIE | Szwajcaria |
| GWARANCJA | 2 lata |
| KOLEKCJA | PRX |
| RODZAJ | Damski |
| KSZTAŁT KOPERTY | Beczkowaty |
| WODOSZCZELNOŚĆ | 10 ATM (100m, 328ft, 10bar ) |
| MATERIAŁ KOPERTY | Stal szlachetna |
| ŚREDNICA KOPERTY | 35/34.6 |
| GRUBOŚĆ KOPERTY | 9.60mm |
| ROZSTAW USZU KOPERTY | 11.00mm |
| RODZAJ SZKŁA | Szafirowe |
| KOLOR TARCZY | Czerwony |
| INDEKSY | Indeksy Super-LumiNova |
| MECHANIZM | Kwarcowy EOL |
| MECHANIZM | Kwarcowy |
| FUNKCJE | datownik |
| NR. REF. PASKA | T605047605 |
| SZCZEGÓŁY PASKA | Stal szlachetna |
| KOLOR PASKA | Srebrny |
| RODZAJ ZAPIĘCIA | Motylkowe |