Producenci
TISSOT PRC 200
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
TISSOT PRC 200
Sportowy zegarek Tissot z serii PRC200 T055.410.16.047.00 To kolejna odsłona nowego PRC. Czasomierz jest niepowtarzalny dzięki zastosowaniu niebanalnych kolorów. Tarcza oraz pasek są w kolorze granatowym, co czyni zegarek niepowtarzalnym. Godziny na tarczy zostały opisane indeksami oraz cyframi arabskimi. Dodatkowo zegarek został wyposażony w datownik, umieszczony na godzinie 3.
Dane techniczne
| NUMER REFERENCYJNY | T055.410.16.047.00 |
| POCHODZENIE | Szwajcaria |
| GWARANCJA | 2 lata |
| KOLEKCJA | PRC |
| RODZAJ | Męski |
| KSZTAŁT KOPERTY | Okrągły |
| WODOSZCZELNOŚĆ | 20 ATM (200m, 656ft, 20bar ) |
| MATERIAŁ KOPERTY | Stal szlachetna |
| ŚREDNICA KOPERTY | 39.30mm |
| GRUBOŚĆ KOPERTY | 10,60mm |
| ROZSTAW USZU KOPERTY | 19.00mm |
| RODZAJ SZKŁA | Szafirowe |
| KOLOR TARCZY | Niebieski |
| INDEKSY | indeksy,cyfry arabskie |
| MECHANIZM | Kwarcowy EOL |
| MECHANIZM | Kwarcowy |
| SZCZEGÓŁY PASKA | Skórzany |
| KOLOR PASKA | Granatowy |
| RODZAJ ZAPIĘCIA | Motylkowe |
| INFORMACJE DODATKOWE | Datownik |
| DATOWNIK | Tak |