Producenci
TISSOT PRC 200 CHRONO NBA SPECIAL EDITION
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
TISSOT PRC 200 CHRONO NBA SPECIAL EDITION
Męski zegarek Tissot PRC 200 to model nawiązujący do współpracy marki Tissot z ligą koszykówki NBA. Design zegarka doskonale łączy ze sobą sportowy charakter z klasyczną elegancją, tworząc ponadczasowy wygląd. Dla podkreślenia sportowego stylu, wokół tarczy umieszczono tachymetr pozwalający na pomiar wyników aktywności fizycznej. Czasomierz ten posiada funkcję chronografu, oznacza to, że odmierza czas niezwykle precyzyjnie. O wytrzymałości zegarka świadczą szafirowe szkło, zakręcany dekiel i koronka oraz wodoszczelność na poziomie 200 metrów. Fluorescencyjne wskazówki ułatwiają odczytanie godziny w słabym oświetleniu, bądź pełnym słońcu.
Dane techniczne
| NUMER REFERENCYJNY | T055.417.11.017.01 |
| STYL | Sportowy |
| POCHODZENIE | Szwajcaria |
| GWARANCJA | 2 lata |
| KSZTAŁT KOPERTY | Okrągły |
| WODOSZCZELNOŚĆ | 20 ATM (200m, 656ft, 20bar ) |
| MATERIAŁ KOPERTY | Stal szlachetna |
| ŚREDNICA KOPERTY | 42.00 mm |
| GRUBOŚĆ KOPERTY | 12.02 mm |
| ROZSTAW USZU KOPERTY | 19.00 mm |
| RODZAJ SZKŁA | Szafirowe |
| KOLOR TARCZY | Biały |
| INDEKSY | Indeksy |
| MECHANIZM | Kwarcowy |
| SZCZEGÓŁY PASKA | Stal szlachetna |
| KOLOR PASKA | Srebrny |
| RODZAJ ZAPIĘCIA | Zapięcie motylkowe z przyciskami |
| DATOWNIK | Tak |