Producenci
TISSOT PRC 200 CHRONO CARIBBEAN
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
TISSOT PRC 200 CHRONO CARIBBEAN
Design zegarka doskonale łączy ze sobą sportowy charakter z ponadczasowym wzornictwem tarczy. Dla podkreślenia sportowego stylu, wokół tarczy umieszczono tachymetr pozwalający na pomiar wyników aktywności fizycznej. Czasomierz ten posiada funkcję chronografu, oznacza to, że odmierza czas niezwykle precyzyjnie. O wytrzymałości zegarka świadczą szafirowe szkło, zakręcana koronka oraz wodoszczelność na poziomie 200 metrów. Fluorescencyjne wskazówki oraz indeksy ułatwiają odczytanie godziny w słabym oświetleniu, bądź pełnym słońcu.
Dane techniczne
| NUMER REFERENCYJNY | T055.417.17.047.00 |
| STYL | Sportowy |
| POCHODZENIE | Szwajcaria |
| GWARANCJA | 2 lata |
| RODZAJ | Męski |
| KSZTAŁT KOPERTY | Okrągły |
| WODOSZCZELNOŚĆ | 20 ATM (200m, 656ft, 20bar ) |
| MATERIAŁ KOPERTY | Stal szlachetna |
| ŚREDNICA KOPERTY | 42.00 mm |
| GRUBOŚĆ KOPERTY | 12.00 mm |
| ROZSTAW USZU KOPERTY | 19.00 mm |
| RODZAJ SZKŁA | Szafirowe |
| KOLOR TARCZY | Granatowy |
| INDEKSY | Indeksy i cyfry arabskie |
| MECHANIZM | Kwarcowy |
| SZCZEGÓŁY PASKA | Silikon |
| KOLOR PASKA | Niebieski |
| RODZAJ ZAPIĘCIA | Sprzączka |
| DATOWNIK | Tak |