Producenci
TISSOT PR516 Chronograph
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
TISSOT PR516 Chronograph
Tissot PR516 Chronograph: współczesne podejście do cenionego projektu z 1970 roku. Kolekcja Tissot PR516 charakteryzuje się dynamicznym i wszechstronnym designem. Zwężana, elegancka 40-milimetrowa koperta ze stali szlachetnej łączy w sobie solidność i styl. Trzy liczniki chronografu zapewniają klasyczną funkcjonalność pomiaru czasu, zaś bezel posiada praktyczny tachymetr. Indeksy i wskazówki zegarka pokryte są powłoką Super-LumiNova®, zapewniającą lepszą widoczność w ciemności. Zaokrąglone ogniwa bransolety ze stali szlachetnej dodają jej odrobinę wyrafinowania. Z kolei system szybkiej wymiany sprawia, że bransoletę można łatwo zamienić na dodatkowy pasek, dzięki czemu zegarek pasuje zarówno do stroju formalnego, jak i do bardziej swobodnych stylizacji. Tissot PR516 Chronograph to nowoczesny klasyk, łączący się z bogatym dziedzictwem Tissot.
Dane techniczne
| NUMER REFERENCYJNY | T149.417.11.051.00 |
| STYL | Sportowy |
| POCHODZENIE | Szwajcaria |
| GWARANCJA | 2 lata |
| KOLEKCJA | PR516 |
| RODZAJ | Męski |
| KSZTAŁT KOPERTY | Okrągły |
| WODOSZCZELNOŚĆ | 10 ATM (100m, 328ft, 10bar ) |
| MATERIAŁ KOPERTY | Stal szlachetna |
| ŚREDNICA KOPERTY | 40.00mm |
| GRUBOŚĆ KOPERTY | 12.16mm |
| ROZSTAW USZU KOPERTY | 20.00mm |
| RODZAJ SZKŁA | Szafirowe |
| KOLOR TARCZY | Czarny |
| INDEKSY | Indeksy Super-LumiNova |
| MECHANIZM | Kwarcowy EOL |
| MECHANIZM | Kwarcowy |
| NR. REF. PASKA | T605048996 |
| SZCZEGÓŁY PASKA | Stal szlachetna |
| KOLOR PASKA | Srebrny |
| RODZAJ ZAPIĘCIA | Motylkowe z zatrzaskiem |
| INFORMACJE DODATKOWE | Stoper |