Producenci
TISSOT PR 100 SPORT CHIC
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
TISSOT PR 100 SPORT CHIC
Model Tissot PR 100 to klasyczny zegarek stworzony do jak najczęstszego noszenia, doskonały na każdą okazję. Prostota i elegancja wyglądu, za którą uwielbiają go jego fani, idzie w parze z minimalistyczną stylistyką symbolizującą luksus, jakość oraz klasyczny styl.
Dane techniczne
| NUMER REFERENCYJNY | T101.910.11.121.00 |
| STYL | Klasyczny |
| POCHODZENIE | Szwajcaria |
| GWARANCJA | 2 lata |
| KOLEKCJA | T-Classic |
| RODZAJ | Damski |
| KSZTAŁT KOPERTY | Okrągły |
| WODOSZCZELNOŚĆ | 10 ATM (100m, 328ft, 10bar ) |
| MATERIAŁ KOPERTY | Stal szlachetna |
| ŚREDNICA KOPERTY | 36mm |
| GRUBOŚĆ KOPERTY | 9mm |
| WAGA KOPERTY | 112g |
| ROZSTAW USZU KOPERTY | 18mm |
| RODZAJ SZKŁA | Szafirowe |
| KOLOR TARCZY | Czarna masa perłowa |
| INDEKSY | Indeksy |
| MECHANIZM | Szwajcarski kwarcowy |
| MODEL | ETA 955.412 |
| KALIBER | 10 1/2''' |
| ŚREDNICA | 23,3 |
| KAMIENIE | 7 |
| BATERIA | Bateria typu Renata 371 |
| NAPĘD | Kwarcowy |
| TARCZA | GMSD |
| FUNKCJE | Wskaźnik wyczerpania baterii (End of Life) |
| SZCZEGÓŁY PASKA | Stal szlachetna |
| KOLOR PASKA | Szary |
| RODZAJ ZAPIĘCIA | Zapięcie zatrzaskowe z przyciskami z przyciskami |