Producenci
TISSOT PR 100 SPORT CHIC CHRONOGRAPH
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
TISSOT PR 100 SPORT CHIC CHRONOGRAPH
Model Tissot PR 100 Chronograph to zegarek stworzony do jak najczęstszego noszenia, doskonały na każdą okazję. Połączenie sportowego chronografu z klasyczną linią PR 100 nadają zegarkowi wyjątkowego wydźwięku, symbolizującego luksus, jakość oraz styl.
- Sportowy zegarek, który będzie pasował zarówno do ubioru codziennego, jak i wieczorowego.
- Wyrazisty, ale wciąż elegancki charakter.
- Sportowy bezel i szczotkowane detale zegarka sprawiają, że jest to model idealny dla kobiety prowadzącej bardzo dynamiczne życie.
- Łatwe w użyciu zapięcie zatrzaskowe.
- Luminescencyjne wskazówki i indeksy ułatwiające odczytanie godziny w ciemności.
- Tarcza wykonana z masy perłowej.
- Swiss made
Dane techniczne
| NUMER REFERENCYJNY | T101.917.11.116.00 |
| STYL | Klasyczny |
| POCHODZENIE | Szwajcaria |
| GWARANCJA | 2 lata |
| KOLEKCJA | T-Classic |
| RODZAJ | Męski |
| KSZTAŁT KOPERTY | Okrągły |
| WODOSZCZELNOŚĆ | 10 ATM (100m, 328ft, 10bar ) |
| MATERIAŁ KOPERTY | Stal szlachetna |
| ŚREDNICA KOPERTY | 38mm |
| GRUBOŚĆ KOPERTY | 10,5mm |
| WAGA KOPERTY | 139g |
| ROZSTAW USZU KOPERTY | 19mm |
| RODZAJ SZKŁA | Szafirowe |
| KOLOR TARCZY | Biała masa perłowa |
| INDEKSY | Diamenty |
| MECHANIZM | Szwajcarski kwarcowy |
| MODEL | ETA G15.212 |
| KALIBER | 10 1/2''' |
| ŚREDNICA | 23,3 |
| KAMIENIE | 6 |
| BATERIA | Renata 394 |
| NAPĘD | Kwarcowy |
| TARCZA | GMSD |
| FUNKCJE | Liczniki 30-minutowy i 1/10 sekundy, środkowa wskazówka chronografu 60-sekundowa, funkcje add/split |
| SZCZEGÓŁY PASKA | Stal szlachetna |
| KOLOR PASKA | Szary |
| RODZAJ ZAPIĘCIA | Zapięcie zatrzaskowe z przyciskami |
| INFORMACJE DODATKOWE | Diamenty na tarczy 12 Kolor Top Wesselton Czystość vs-si Szlif 8/8 szlif pojedynczy Karaty 0.0456 |