Producenci
TISSOT PR 100 Chronograph
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Tissot PR 100 Chronograph
Model Tissot PR 100 to klasyczny zegarek stworzony do jak najczęstszego noszenia, doskonały na każdą okazję. Prostota i elegancja wyglądu, za którą uwielbiają go jego fani, idzie w parze z minimalistyczną stylistyką symbolizującą luksus, jakość oraz klasyczny styl.
Dane techniczne
| NUMER REFERENCYJNY | T101.417.23.061.00 |
| STYL | Sportowy |
| POCHODZENIE | Szwajcaria |
| GWARANCJA | 2 lata |
| KOLEKCJA | PR100 |
| RODZAJ | Męski |
| KSZTAŁT KOPERTY | Okrągły |
| WODOSZCZELNOŚĆ | 10 ATM (100m, 328ft, 10bar ) |
| MATERIAŁ KOPERTY | Stal szlachetna |
| ŚREDNICA KOPERTY | 41.00mm |
| GRUBOŚĆ KOPERTY | 10.71mm |
| ROZSTAW USZU KOPERTY | 20.00mm |
| RODZAJ SZKŁA | Szafirowe |
| KOLOR TARCZY | Antracytowy |
| INDEKSY | Indeksy Super-LumiNova |
| MECHANIZM | Kwarcowy |
| FUNKCJE | Liczniki 30-minutowe i 1/10 sekundy, Centralna 60-sekundowa wskazówka chronografu, Funkcje DODAJ i PODZIEL |
| NR. REF. PASKA | T605040718 |
| SZCZEGÓŁY PASKA | Stal szlachetna |
| KOLOR PASKA | Ciemno szary PVD |
| RODZAJ ZAPIĘCIA | Zapięcie jubilerskie z zabezpieczeniem |
| DATOWNIK | Tak |