Producenci
TISSOT PR 100 CHRONOGRAPH
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
TISSOT PR 100 CHRONOGRAPH
Model Tissot PR 100 to klasyczny zegarek stworzony do jak najczęstszego noszenia, doskonały na każdą okazję. Prostota i elegancja wyglądu, za którą uwielbiają go jego fani, idzie w parze z minimalistyczną stylistyką symbolizującą luksus, jakość oraz klasyczny styl.
Dane techniczne
| NUMER REFERENCYJNY | T101.417.16.051.00 |
| STYL | Klasyczny |
| POCHODZENIE | Szwajcaria |
| GWARANCJA | 2 lata |
| KOLEKCJA | T-Classic |
| RODZAJ | Męski |
| KSZTAŁT KOPERTY | Okrągły |
| WODOSZCZELNOŚĆ | 10 ATM (100m, 328ft, 10bar ) |
| MATERIAŁ KOPERTY | Stal szlachetna |
| ŚREDNICA KOPERTY | 41mm |
| GRUBOŚĆ KOPERTY | 10,7mm |
| WAGA KOPERTY | 65g |
| ROZSTAW USZU KOPERTY | 20mm |
| RODZAJ SZKŁA | Szafirowe |
| KOLOR TARCZY | Czarny |
| INDEKSY | Indeksy |
| MECHANIZM | Szwajcarski kwarcowy |
| MODEL | ETA G10.211 |
| KALIBER | 13 1/4''' |
| ŚREDNICA | 29,8 |
| KAMIENIE | 4 |
| BATERIA | Bateria typu Renata 394 |
| NAPĘD | Kwarcowy |
| TARCZA | GMsSD |
| FUNKCJE | Liczniki 30-minutowy i 1/10 sekundy, środkowa wskazówka chronografu 60-sekundowa, funkcje add/split |
| SZCZEGÓŁY PASKA | Skórzany |
| KOLOR PASKA | Czarny |
| RODZAJ ZAPIĘCIA | Standardowa sprzączka |