Producenci
TISSOT Le Locle Powermatic 80
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
TISSOT Le Locle Powermatic 80
Słowa "Le Locle" wydają się niezawodnym składnikiem sukcesu. To nie tylko nazwa pochodzenia i ojcowizny Tissot ukrytych w górach szwajcarskiej Jury, ale także jednej z najpopularniejszych rodzin zegarków automatycznych. Modele prezentują wyszukaną elegancję wyrażoną poprzez detale takie jak rzymskie cyfry, czy tradycyjna sygnatura Le Locle. Klasyczny szyk sprawdzi się zarówno w ciągu dnia jak i wieczorową porą.
Dane techniczne
| NUMER REFERENCYJNY | T006.407.22.033.01 |
| STYL | Klasyczny |
| POCHODZENIE | Szwajcaria |
| GWARANCJA | 2 lata |
| KOLEKCJA | Le Locle |
| RODZAJ | Męski |
| KSZTAŁT KOPERTY | Okrągły |
| WODOSZCZELNOŚĆ | 3 ATM ( 30m, 98,5ft, 3bar ) |
| MATERIAŁ KOPERTY | Stal szlachetna |
| ŚREDNICA KOPERTY | 39.30mm |
| GRUBOŚĆ KOPERTY | 9.75mm |
| ROZSTAW USZU KOPERTY | 19.00mm |
| RODZAJ SZKŁA | Szafirowe |
| KOLOR TARCZY | Srebrny |
| INDEKSY | Cyfry rzymskie |
| MECHANIZM | Powermatic 80 |
| MECHANIZM | Automatyczny |
| FUNKCJE | Opatentowana sprężyna balansu Nivachron |
| NR. REF. PASKA | T605014110 |
| SZCZEGÓŁY PASKA | Stal szlachetna |
| KOLOR PASKA | Srebrno złoty |
| RODZAJ ZAPIĘCIA | Motylkowe |
| INFORMACJE DODATKOWE | 80 godzin rezerwy chodu |