Producenci
TISSOT Le Locle Powermatic 80
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
TISSOT Le Locle Powermatic 80
Sama nazwa Le Locle wydaje się być składnikiem sukcesu samym w sobie. To miejsce narodzin marki Tissot, a także rodzina cenionych zegarków automatycznych, wykazujących się wyjątkowym wyrafinowaniem i bezkompromisową dbałością o szczegóły. Tissot Le Locle Powermatic 80 posiada rezerwę chodu do 80 godzin. Ten model wyróżnia się także odpornym na zarysowania szafirowym szkłem, kopertą ze stali szlachetnej 316L, a także przezroczystym deklem i datownikiem. Ta wersja Tissot Le Locle Powermatic 80 ma ciemnoniebieską tarczę i bransoletę ze składanym zapięciem motylkowym z popychaczami.
Dane techniczne
| NUMER REFERENCYJNY | T006.407.11.043.00 |
| STYL | Klasyczny |
| POCHODZENIE | Szwajcaria |
| GWARANCJA | 2 lata |
| KOLEKCJA | Klasyczne tradycyjne |
| RODZAJ | Męski |
| KSZTAŁT KOPERTY | Okrągły |
| WODOSZCZELNOŚĆ | 3 ATM ( 30m, 98,5ft, 3bar ) |
| MATERIAŁ KOPERTY | Stal szlachetna |
| ŚREDNICA KOPERTY | 39.30mm |
| GRUBOŚĆ KOPERTY | 9.75mm |
| ROZSTAW USZU KOPERTY | 19.00mm |
| RODZAJ SZKŁA | Szafirowe |
| KOLOR TARCZY | Niebieski |
| INDEKSY | Cyfry rzymskie |
| MECHANIZM | Powermatic 80 |
| MECHANIZM | Automatyczny |
| FUNKCJE | Opatentowana sprężyna balansu Nivachron |
| NR. REF. PASKA | T605014109 |
| SZCZEGÓŁY PASKA | Stal szlachetna |
| KOLOR PASKA | Srebrny |
| RODZAJ ZAPIĘCIA | Motylkowe |
| INFORMACJE DODATKOWE | 80 godzin rezerwy chodu |