Producenci
TISSOT Le Locle 39.3mm
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
TISSOT Le Locle 39.3mm
Kolekcja Le Locle zadebiutowała w 2003 roku, aby upamiętnić 150-lecie marki Tissot. Ten zegarek to część historii, ucieleśniający ducha innowacji, który definiuje Tissot. Model ten posiada zieloną tarczę i jest wyposażony w system wymiany paska. Wszystkie zegarki z rodziny Le Locle mają piękną tarczę clous de Paris „guilloche” w formie małych piramid. To szczegół, który naprawdę robi różnicę. Gra polerowanych i szczotkowanych wykończeń na ogniwach tworzy urzekający rytm wizualny, łapiąc światło przy każdym ruchu. Ten zegarek uosabia urok szwajcarskiego dziedzictwa, a nazwa „Le Locle”, napisana kursywą na tarczy, dodaje wyrafinowanego akcentu. W najnowszym modelu zastosowano najnowocześniejszą technologię Nivachron Spring Balance, która znacząco łagodzi wpływ pól magnetycznych, a jednocześnie jest odporna na wstrząsy, starzenie i zmiany temperatury. Model ten posiada funkcję datownika oraz przezroczysty dekiel koperty, który ujawnia hipnotyzującą mechanikę podczas pracy.
Dane techniczne
| NUMER REFERENCYJNY | T006.407.11.093.00 |
| STYL | Klasyczny |
| POCHODZENIE | Szwajcaria |
| GWARANCJA | 2 lata |
| KOLEKCJA | Le Locle |
| RODZAJ | Męski |
| KSZTAŁT KOPERTY | Okrągły |
| WODOSZCZELNOŚĆ | 3 ATM ( 30m, 98,5ft, 3bar ) |
| MATERIAŁ KOPERTY | Stal szlachetna |
| ŚREDNICA KOPERTY | 39.30mm |
| GRUBOŚĆ KOPERTY | 9.75mm |
| ROZSTAW USZU KOPERTY | 19.00mm |
| RODZAJ SZKŁA | Szafirowe |
| KOLOR TARCZY | Zielony |
| INDEKSY | Cyfry rzymskie |
| MECHANIZM | Powermatic 80 |
| MECHANIZM | Automatyczny |
| SZCZEGÓŁY PASKA | Stal szlachetna |
| KOLOR PASKA | Srebrny |
| RODZAJ ZAPIĘCIA | Motylkowe z przyciskami |
| INFORMACJE DODATKOWE | Przeźroczysty dekiel |