Producenci
TISSOT LOVELY SQUARE
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
TISSOT LOVELY SQUARE
Dane techniczne
| NUMER REFERENCYJNY | T058.109.33.031.00 |
| STYL | Fashion |
| POCHODZENIE | Szwajcaria |
| GWARANCJA | 2 lata |
| KOLEKCJA | T-Lady |
| RODZAJ | Damski |
| KSZTAŁT KOPERTY | Kwadratowy |
| WODOSZCZELNOŚĆ | 3 ATM ( 30m, 98,5ft, 3bar ) |
| MATERIAŁ KOPERTY | Stal szlachetna |
| ŚREDNICA KOPERTY | 20mm |
| GRUBOŚĆ KOPERTY | 7,1mm |
| WAGA KOPERTY | 28g |
| ROZSTAW USZU KOPERTY | 9mm |
| RODZAJ SZKŁA | Szafirowe |
| KOLOR TARCZY | Srebrzysty |
| INDEKSY | Indeksy |
| MECHANIZM | Szwajcarski kwarcowy |
| MODEL | ETA 901.001 |
| KALIBER | 5 1/2''' x 6 3/4''' |
| ŚREDNICA | 13 x 15.15 |
| KAMIENIE | 3 |
| BATERIA | Renata 321 |
| NAPĘD | Kwarcowy |
| TARCZA | Godziny, minuty |
| SZCZEGÓŁY PASKA | Stal szlachetna |
| KOLOR PASKA | Żółte złoto 1N14, Szary |
| RODZAJ ZAPIĘCIA | Zapięcie jubilerskie |