Producenci
TISSOT LE LOCLE POWERMATIC 80
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
TISSOT LE LOCLE POWERMATIC 80
Słowa "Le Locle" wydają się niezawodnym składnikiem sukcesu. To nie tylko nazwa pochodzenia i ojcowizny Tissot ukrytych w górach szwajcarskiej Jury, ale także jednej z najpopularniejszych rodzin zegarków automatycznych. Modele prezentują wyszukaną elegancję wyrażoną poprzez detale takie jak rzymskie cyfry, czy tradycyjna sygnatura Le Locle. Klasyczny szyk sprawdzi się zarówno w ciągu dnia jak i wieczorową porą.
- ELEGANCKA, GILOSZOWANA TARCZA.
- MECHANIZM AUTOMATYCZNY Z REZERWĄ CHODU DO 80 GODZIN.
- PIĘKNIE ZDOBIONY, PRZESZKLONY DEKIEL KOPERTY.
- ŁATWE W UŻYCIU ZAPIĘCIE MOTYLKOWE.
- DOSTĘPNY JEST TAKŻE ANALOGICZNY MODEL W WERSJI DAMSKIEJ.
Dane techniczne
| NUMER REFERENCYJNY | T006.407.16.033.00 |
| STYL | Klasyczny |
| POCHODZENIE | Szwajcaria |
| GWARANCJA | 2 lata |
| KOLEKCJA | T-Classic |
| RODZAJ | Męski |
| KSZTAŁT KOPERTY | Okrągły |
| WODOSZCZELNOŚĆ | 3 ATM ( 30m, 98,5ft, 3bar ) |
| MATERIAŁ KOPERTY | Stal szlachetna |
| ŚREDNICA KOPERTY | 39,30mm |
| GRUBOŚĆ KOPERTY | 9,8mm |
| WAGA KOPERTY | 67g |
| ROZSTAW USZU KOPERTY | 19mm |
| RODZAJ SZKŁA | Szafirowe |
| KOLOR TARCZY | Srebrzysty |
| INDEKSY | Cyfry rzymskie |
| MECHANIZM | Szwajcarski automatyczny |
| MODEL | POWERMATIC 80.111 |
| KALIBER | 11 1/2''' |
| ŚREDNICA | 25,6 |
| TARCZA | Godziny, minuty, sekundy, data |
| SZCZEGÓŁY PASKA | Skórzany |
| KOLOR PASKA | Czarny |
| RODZAJ ZAPIĘCIA | Zapięcie motylkowe |
| INFORMACJE DODATKOWE | Rezerwa chodu do 80 godzin |