Producenci
TISSOT LE LOCLE AUTOMATIC LADY
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
TISSOT LE LOCLE AUTOMATIC LADY
- Elegancka, gliszowana tarcza.
- Czarna tarcza z masy perłowej z 12 diamentami o pojedynczym szlifie 8/8.
- Łatwe w użyciu zapięcie motylkowe.
- Dostępny jest także analogiczny model w wersji męskiej.
- Swiss made
Dane techniczne
| NUMER REFERENCYJNY | T006.207.11.126.00 |
| STYL | Fashion |
| POCHODZENIE | Szwajcaria |
| GWARANCJA | 2 lata |
| KOLEKCJA | T-Classic |
| RODZAJ | Damski |
| KSZTAŁT KOPERTY | Okrągły |
| WODOSZCZELNOŚĆ | 3 ATM ( 30m, 98,5ft, 3bar ) |
| MATERIAŁ KOPERTY | Stal szlachetna |
| ŚREDNICA KOPERTY | 29mm |
| GRUBOŚĆ KOPERTY | 9mm |
| WAGA KOPERTY | 77g |
| ROZSTAW USZU KOPERTY | 14mm |
| RODZAJ SZKŁA | Szafirowe |
| KOLOR TARCZY | Czarna masa perłowa |
| INDEKSY | Diamenty |
| MECHANIZM | Szwajcarski automatyczny |
| MODEL | ETA 2671 |
| KALIBER | 7 3/4''' |
| ŚREDNICA | 17,2 |
| KAMIENIE | 25 |
| NAPĘD | Mechaniczny |
| TARCZA | GMSD |
| FUNKCJE | Rezerwa chodu do 38 godzin |
| SZCZEGÓŁY PASKA | Stal szlachetna |
| KOLOR PASKA | Szary |
| RODZAJ ZAPIĘCIA | Zapięcie motylkowe z przyciskami |
| INFORMACJE DODATKOWE | Diamenty na tarczy 12 Kolor Top Wesselton Czystość vs-si Szlif 8/8 szlif pojedynczy Karaty 0.0456 |