Producenci
TISSOT HERITAGE VISODATE
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
TISSOT HERITAGE VISODATE
- ZAINSPIROWANY INNOWACYJNYM ZEGARKIEM TISSOT Z LAT 50 XX WIEKU ZE ZINTEGROWANYM DATOWNIKIEM.
- WYPUKŁE SZKŁO WIERNIE NAWIĄZUJE DO PIERWOWZORU, NADAJĄC ZEGARKOWI MODNY RETRO WYGLĄD.
- MODNA BRANSOLETA MEDIOLAŃSKA POZWOLI WYRAZIĆ SWÓJ WŁASNY STYL.
- PROSTA I BARDZO CZYTELNA TARCZA.
W latach 50 XX wieku Tissot celebrował swoje stulecie szeregiem innowacji - jedną z nich było zintegrowanie datownika z mechanizmem automatycznym w modelu Visodate. Tissot Heritage Visodate to współczesna interpretacja klimatu tamtych lat zamknięta w czasomierzu, w którym wielką wagę przywiązano do szczegółów. Profil delikatnie wyoblonej tarczy odpowiada kształtowi wypukłego szafirowego szkła. Funkcją obu jest jak najlepsze wyeksponowanie wskaźnika dnia i daty.
Dane techniczne
| NUMER REFERENCYJNY | T118.410.11.057.00 |
| STYL | Retro |
| POCHODZENIE | Szwajcaria |
| GWARANCJA | 2 lata |
| KOLEKCJA | Heritage |
| RODZAJ | Męski |
| KSZTAŁT KOPERTY | Okrągły |
| WODOSZCZELNOŚĆ | 3 ATM ( 30m, 98,5ft, 3bar ) |
| MATERIAŁ KOPERTY | Stal szlachetna |
| ŚREDNICA KOPERTY | 40.00mm |
| GRUBOŚĆ KOPERTY | 10.7mm |
| WAGA KOPERTY | 82g |
| ROZSTAW USZU KOPERTY | 20,00mm |
| RODZAJ SZKŁA | Odporne na zarysowania wypukłe szkło szafirowe |
| KOLOR TARCZY | Czarny |
| INDEKSY | Cyfry arabskie i indeksy |
| MECHANIZM | Szwajcarski kwarcowy |
| MODEL | ETA F06.111 |
| KALIBER | 11 1/2''' |
| ŚREDNICA | 25,6 |
| KAMIENIE | 3 |
| BATERIA | Renata 371 |
| NAPĘD | Kwarcowy EOL |
| TARCZA | Godziny, minuty, sekundy, data |
| FUNKCJE | EOL (battery end-of-life indicator) |
| SZCZEGÓŁY PASKA | Stal szlachetna |
| KOLOR PASKA | Szary |
| RODZAJ ZAPIĘCIA | Zapięcie jubilerskie |