Producenci
TISSOT HERITAGE PORTO SMALL LADY
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
TISSOT HERITAGE PORTO SMALL LADY
Dane techniczne
| NUMER REFERENCYJNY | T128.109.36.022.00 |
| STYL | Retro |
| POCHODZENIE | Szwajcaria |
| GWARANCJA | 2 lata |
| KOLEKCJA | Heritage |
| RODZAJ | Damski |
| KSZTAŁT KOPERTY | Beczkowaty |
| WODOSZCZELNOŚĆ | 3 ATM ( 30m, 98,5ft, 3bar ) |
| MATERIAŁ KOPERTY | Stal szlachetna |
| ŚREDNICA KOPERTY | 30.10mm/22.00mm |
| GRUBOŚĆ KOPERTY | 8,4mm |
| WAGA KOPERTY | 24g |
| ROZSTAW USZU KOPERTY | 12mm |
| RODZAJ SZKŁA | Mineralne |
| KOLOR TARCZY | W odcieniu szampana |
| INDEKSY | Cyfry arabskie |
| MECHANIZM | Szwajcarski kwarcowy |
| MODEL | ETA E61.031 |
| KALIBER | 8 1/4''' |
| ŚREDNICA | 18.20mm |
| KAMIENIE | 8 |
| BATERIA | Renata 321 |
| NAPĘD | Kwarcowy |
| TARCZA | Godziny, minuty |
| SZCZEGÓŁY PASKA | Skórzany |
| KOLOR PASKA | Niebieski |
| RODZAJ ZAPIĘCIA | Standardowa sprzączka |