Producenci
TISSOT HERITAGE 1973
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
TISSOT HERITAGE 1973
Ten unikalny chronograf napędzany jest przez mechanizm automatyczny ETA Valjoux A05.H31.
Zegarek inspirowany jest modelem z roku 1973 i nawiązuje do partnerstwa pomiędzy marką Tissot, a Kessel Classic Racing Team. Czarne tarcze chronografu kontrastują z białą tarczą zegarka. Brązowy, skórzany pasek z widocznymi przeszyciami oraz charakterystycznymi otworami nawiązującymi do kierownic samochodów wyścigowych z dawnych lat jest reprodukcją paska Tissot opatentowanego w latach 60-tych.
Do zegarka dołączone jest specjalnie dedykowane pudełko wraz z korektorem do zmiany daty.
Dane techniczne
| NUMER REFERENCYJNY | T124.427.16.031.01 |
| POCHODZENIE | Szwajcaria |
| GWARANCJA | 2 lata |
| KOLEKCJA | Heritage |
| RODZAJ | Męski |
| KSZTAŁT KOPERTY | Beczkowaty |
| WODOSZCZELNOŚĆ | 10 ATM (100m, 328ft, 10bar ) |
| MATERIAŁ KOPERTY | Stal szlachetna |
| ŚREDNICA KOPERTY | 46.60 mm, 43.00 mm |
| GRUBOŚĆ KOPERTY | 14.8 mm |
| WAGA KOPERTY | 125 g |
| ROZSTAW USZU KOPERTY | 22.00 mm |
| RODZAJ SZKŁA | Szafirowe |
| KOLOR TARCZY | Srebrny |
| INDEKSY | Indeksy |
| MECHANIZM | Automatyczny |
| MODEL | VALJOUX A05.H31 |
| KALIBER | 13 1/4''' |
| ŚREDNICA | 30.00 mm |
| KAMIENIE | 27 |
| NAPĘD | Automatic |
| TARCZA | Godziny, minuty, stoper, sekundy, data |
| FUNKCJE | Centralna 60-sekundowa wskazówka chronografu, 30-minutowy I 60-sekundowy licznik, 12-godzinny |
| NR. REF. PASKA | T600045137 |
| SZCZEGÓŁY PASKA | Skórzany |
| KOLOR PASKA | Brązowy |
| RODZAJ ZAPIĘCIA | Zapięcie motylkowe z przyciskami |
| DATOWNIK | Tak |