Producenci
TISSOT Goldrun Sapphire 18K Gold
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Tissot Goldrun Sapphire 18K Gold
Tissot Goldrun to obowiązkowy zakup w kolekcji złotych czasomierzy. Jego czysty klasyczny styl i prostota emanują elegancją podsycaną złotym blaskiem koperty, bransolety a nawet takich detali jak barwione na złoto wskazówki czy tarcze. To ponadczasowe skarby, które można zachować dla kolejnych pokoleń.
Dane techniczne
| NUMER REFERENCYJNY | T922.410.16.011.00 |
| STYL | Klasyczny |
| POCHODZENIE | Szwajcaria |
| GWARANCJA | 2 lata |
| KOLEKCJA | Goldrun |
| RODZAJ | Męski |
| KSZTAŁT KOPERTY | Okrągły |
| WODOSZCZELNOŚĆ | 3 ATM ( 30m, 98,5ft, 3bar ) |
| MATERIAŁ KOPERTY | Złoto |
| ŚREDNICA KOPERTY | 38.00mm |
| GRUBOŚĆ KOPERTY | 4.90mm |
| ROZSTAW USZU KOPERTY | 20.00mm |
| RODZAJ SZKŁA | Szafirowe |
| KOLOR TARCZY | Biały |
| INDEKSY | Indeksy |
| MECHANIZM | Kwarcowy EOL |
| MECHANIZM | Kwarcowy |
| NR. REF. PASKA | T600037759 |
| SZCZEGÓŁY PASKA | Skórzany |
| KOLOR PASKA | Czarny |
| RODZAJ ZAPIĘCIA | Klamerka |
| INFORMACJE DODATKOWE | Koperta- złoto 18 Karat |
| DATOWNIK | Tak |