Producenci
TISSOT Gentleman Powermatic 80 Silicium
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Tissot Gentleman Powermatic 80 Silicium
Tissot Gentleman to zegarek, którego stylistyka sprawdzi się w każdych okolicznościach. Niezależnie od tego, czy będzie on noszony podczas biznesowego spotkania, czy też w czasie nieformalnego spotkania ze znajomymi, Tissot Gentleman Automatic będzie doskonałym towarzyszem oraz uzupełnieniem stylizacji każdego mężczyzny.
Dane techniczne
| NUMER REFERENCYJNY | T127.407.11.051.00 |
| STYL | Klasyczny |
| POCHODZENIE | Szwajcaria |
| GWARANCJA | 2 lata |
| KOLEKCJA | Gentelman |
| RODZAJ | Męski |
| KSZTAŁT KOPERTY | Okrągły |
| WODOSZCZELNOŚĆ | 10 ATM (100m, 328ft, 10bar ) |
| MATERIAŁ KOPERTY | Stal szlachetna |
| ŚREDNICA KOPERTY | 40.00mm |
| GRUBOŚĆ KOPERTY | 11.50mm |
| ROZSTAW USZU KOPERTY | 21.00mm |
| RODZAJ SZKŁA | Szafirowe |
| KOLOR TARCZY | Czarny |
| INDEKSY | Indeksy Super-LumiNova |
| MECHANIZM | POWERMATIC 80 |
| MECHANIZM | Automatyczny |
| NR. REF. PASKA | T605044607 |
| SZCZEGÓŁY PASKA | Stal szlachetna |
| KOLOR PASKA | Srebrny |
| RODZAJ ZAPIĘCIA | Motylkowe |
| INFORMACJE DODATKOWE | Opatentowana krzemowa sprężyna balansowa |