Producenci
TISSOT GENTLEMAN
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
TISSOT GENTLEMAN
Tissot Gentleman to zegarek, którego stylistyka sprawdzi się w każdych okolicznościach. Niezależnie od tego, czy będzie on noszony podczas biznesowego spotkania, czy też w czasie nieformalnego spotkania ze znajomymi, Tissot Gentleman będzie doskonałym towarzyszem oraz uzupełnieniem stylizacji każdego mężczyzny.
Dane techniczne
| NUMER REFERENCYJNY | T127.410.11.051.00 |
| STYL | Klasyczny |
| POCHODZENIE | Szwajcaria |
| GWARANCJA | 2 lata |
| KOLEKCJA | T-Classic |
| RODZAJ | Męski |
| KSZTAŁT KOPERTY | Okrągły |
| WODOSZCZELNOŚĆ | 10 ATM (100m, 328ft, 10bar ) |
| MATERIAŁ KOPERTY | Stal szlachetna |
| ŚREDNICA KOPERTY | 40.00 mm |
| GRUBOŚĆ KOPERTY | 8.5 mm |
| WAGA KOPERTY | 142 g |
| ROZSTAW USZU KOPERTY | 21.00 mm |
| RODZAJ SZKŁA | Szafirowe |
| KOLOR TARCZY | Czarny |
| INDEKSY | Indeksy |
| MECHANIZM | Kwarcowy |
| KALIBER | 11 1/2''' |
| ŚREDNICA | 25,6 mm |
| BATERIA | Renata 371 |
| NAPĘD | Kwarcowy EOL |
| NR. REF. PASKA | T605044596 |
| SZCZEGÓŁY PASKA | Stal szlachetna |
| KOLOR PASKA | Szary |
| RODZAJ ZAPIĘCIA | Zapięcie motylkowe z przyciskami |
| DATOWNIK | Tak |