Producenci
TISSOT GENTLEMAN
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
TISSOT GENTLEMAN
To zegarek, którego stylistyka sprawdzi się w każdych okolicznościach. Niezależnie od tego, czy będzie on noszony podczas biznesowego spotkania, czy też w czasie nieformalnego spotkania ze znajomymi, Tissot Gentleman będzie doskonałym towarzyszem oraz uzupełnieniem stylizacji każdego mężczyzny.
Dane techniczne
| NUMER REFERENCYJNY | T127.410.11.031.00 |
| STYL | Klasyczny |
| POCHODZENIE | Szwajcaria |
| GWARANCJA | 2 lata |
| KOLEKCJA | T-Classic |
| RODZAJ | Męski |
| KSZTAŁT KOPERTY | Okrągły |
| WODOSZCZELNOŚĆ | 10 ATM (100m, 328ft, 10bar ) |
| MATERIAŁ KOPERTY | Stal szlachetna |
| ŚREDNICA KOPERTY | 40mm |
| GRUBOŚĆ KOPERTY | 8,52mm |
| WAGA KOPERTY | 142g |
| ROZSTAW USZU KOPERTY | 20mm |
| RODZAJ SZKŁA | Odporne na zarysowania wypukłe szkło szafirowe |
| KOLOR TARCZY | Srebrzysty |
| INDEKSY | Indeksy |
| MECHANIZM | Szwajcarski kwarcowy |
| MODEL | ETA F06.115 |
| KALIBER | 11 1/2''' |
| ŚREDNICA | 25,6mm |
| KAMIENIE | 3 |
| BATERIA | Renata 371 |
| TARCZA | Godziny, minuty, sekundy |
| FUNKCJE | Wskaźnik wyczerpania baterii (End of Life) |
| SZCZEGÓŁY PASKA | Stal szlachetna |
| KOLOR PASKA | Szary |
| RODZAJ ZAPIĘCIA | Zapięcie motylkowe z przyciskami |