Producenci
TISSOT GENTLEMAN TITANIUM
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
TISSOT GENTLEMAN TITANIUM
TISSOT GENTELMAN TITANIUM to męski zegarek cechujący się klasycznym, ponadczasowym stylem. Model ten będzie doskonałym uzupełnieniem każdej stylizacji, gdyż nada się on zarówno na co dzień jak i na szczególną okazję. Szkło szafirowe nadaje zegarkowi ekstremalnej wytrzymałości na uderzenia, a dzięki jego przejrzystości dobrą czytelność tarczy oraz widoczność wskazówek. Wodoszczelność na poziomie 10 barów.
Dane techniczne
| NUMER REFERENCYJNY | T127.410.44.081.00 |
| STYL | Klasyczny |
| POCHODZENIE | Szwajcaria |
| GWARANCJA | 2 lata |
| KOLEKCJA | T-Classic |
| RODZAJ | męski |
| KSZTAŁT KOPERTY | okrągły |
| WODOSZCZELNOŚĆ | 10 ATM (100m, 328ft, 10bar ) |
| MATERIAŁ KOPERTY | Tytan |
| ŚREDNICA KOPERTY | 40.00 mm |
| GRUBOŚĆ KOPERTY | 8.5 mm |
| WAGA KOPERTY | 90 g |
| ROZSTAW USZU KOPERTY | 21.00 mm |
| RODZAJ SZKŁA | Szafirowe |
| KOLOR TARCZY | szary |
| INDEKSY | indeksy |
| MECHANIZM | szwajcarski kwarcowy |
| MECHANIZM | Kwarcowy |
| MODEL | F06.115 |
| KALIBER | 11 1/2''' |
| ŚREDNICA | 25,6 mm |
| KAMIENIE | 3 |
| BATERIA | Renata 371 |
| NAPĘD | Kwarcowy EOL |
| TARCZA | Godziny, minuty, sekundy, data |
| FUNKCJE | EOL (wskaźnik wyczerpania baterii) |
| NR. REF. PASKA | T605046508 |
| SZCZEGÓŁY PASKA | Tytan |
| KOLOR PASKA | Szary |
| RODZAJ ZAPIĘCIA | Zapięcie motylkowe z przyciskami |
| DATOWNIK | Tak |