Producenci
TISSOT GENTLEMAN POWERMATIC 80 SILICIUM
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
TISSOT GENTLEMAN POWERMATIC 80 SILICIUM
TISSOT GENTELMAN POWERMATIC 80 SILICIUM to męski zegarek cechujący się klasycznym, ponadczasowym stylem. Model ten posiada mechanizm automatyczny, który funkcjonuje dzięki ruchom nadgarstka choć oczywiście można go także nakręcić koronką. Powermatic 80 ma 80-godzinną rezerwę chodu wystarczającą do precyzyjnego wskazywania godziny, nawet po 3 dniach nienoszenia zegarka. Szkło szafirowe nadaje zegarkowi ekstremalnej wytrzymałości na uderzenia, a dzięki jego przejrzystości dobrą czytelność tarczy oraz widoczność wskazówek.
Dane techniczne
| NUMER REFERENCYJNY | T127.407.11.061.01 |
| STYL | Klasyczny |
| POCHODZENIE | Szwajcaria |
| GWARANCJA | 2 lata |
| KOLEKCJA | T-Classic |
| RODZAJ | męski |
| KSZTAŁT KOPERTY | okrągły |
| WODOSZCZELNOŚĆ | 10 ATM (100m, 328ft, 10bar ) |
| MATERIAŁ KOPERTY | Stal szlachetna |
| ŚREDNICA KOPERTY | 40.00 mm |
| GRUBOŚĆ KOPERTY | 11.5 mm |
| WAGA KOPERTY | 164 g |
| ROZSTAW USZU KOPERTY | 21 mm |
| RODZAJ SZKŁA | Szafirowe |
| KOLOR TARCZY | Antracytowy |
| INDEKSY | indeksy |
| MECHANIZM | Szwajcarski automatyczny |
| MECHANIZM | Automatyczny |
| MODEL | POWERMATIC 80.811 |
| KALIBER | 11 1/2''' |
| ŚREDNICA | 25,6 mm |
| KAMIENIE | 25 |
| NAPĘD | Automatic |
| TARCZA | Godziny, minuty, sekundy, data |
| NR. REF. PASKA | T605044607 |
| SZCZEGÓŁY PASKA | Stal szlachetna |
| KOLOR PASKA | Szary |
| RODZAJ ZAPIĘCIA | Zapięcie motylkowe z przyciskami |
| INFORMACJE DODATKOWE | Rezerwa chodu do 80 godzin |
| DATOWNIK | Tak |