Producenci
TISSOT GENTLEMAN POWERMATIC 80 SILICIUM
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
TISSOT GENTLEMAN POWERMATIC 80 SILICIUM
Dane techniczne
| NUMER REFERENCYJNY | T127.407.11.091.01 |
| STYL | Klasyczny |
| POCHODZENIE | Szwajcaria |
| GWARANCJA | 2 lata |
| KOLEKCJA | T-Classic |
| RODZAJ | Męski |
| KSZTAŁT KOPERTY | Okrągły |
| WODOSZCZELNOŚĆ | 10 ATM (100m, 328ft, 10bar ) |
| MATERIAŁ KOPERTY | Stal szlachetna |
| ŚREDNICA KOPERTY | 40mm |
| GRUBOŚĆ KOPERTY | 11,5mm |
| WAGA KOPERTY | 164g |
| ROZSTAW USZU KOPERTY | 21mm |
| RODZAJ SZKŁA | Odporne na zarysowania wypukłe szkło szafirowe |
| KOLOR TARCZY | Zielony |
| INDEKSY | Indeksy |
| MECHANIZM | Szwajcarski automatyczny |
| MODEL | POWERMATIC 80.811 |
| KALIBER | 11 1/2''' |
| ŚREDNICA | 25,6 |
| KAMIENIE | 25 |
| TARCZA | Godziny, minuty, sekundy, data |
| FUNKCJE | Do 80 godzin rezerwa chodu |
| SZCZEGÓŁY PASKA | Stal szlachetna |
| KOLOR PASKA | Szary |
| RODZAJ ZAPIĘCIA | Zapięcie motylkowe z przyciskami |