Producenci
TISSOT GENTLEMAN POWERMATIC 80 OPEN HEART
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
TISSOT GENTLEMAN POWERMATIC 80 OPEN HEART
Tissot Gentleman to zegarek, którego stylistyka sprawdzi się w każdych okolicznościach. Niezależnie od tego, czy będzie on noszony podczas biznesowego spotkania, czy też w czasie nieformalnego spotkania ze znajomymi, Tissot Gentleman Automatic będzie doskonałym towarzyszem oraz uzupełnieniem stylizacji każdego mężczyzny.
- REZERWA CHODU DO 80 GODZIN.
- MECHANIZM ZEGARKA DZIĘKI ZASTOSOWANIU KRZEMOWEGO WŁOSA BALANSU JEST NIEWRAŻLIWY NA DZIAŁANIE PÓL MAGNETYCZNYCH.
- TARCZA TYPU OPEN HEART
- ODPORNE NA ZARYSOWANIA SZAFIROWE SZKŁO Z POWŁOKĄ ANTYREFLEKSYJNĄ
- SYSTEM SZYBKIEJ WYMIANY PASKA
Dane techniczne
| NUMER REFERENCYJNY | T127.407.11.031.01 |
| STYL | Klasyczny |
| POCHODZENIE | Szwajcaria |
| GWARANCJA | 2 lata |
| KOLEKCJA | T-Classic |
| RODZAJ | Męski |
| KSZTAŁT KOPERTY | Okrągły |
| WODOSZCZELNOŚĆ | 10 ATM (100m, 328ft, 10bar ) |
| MATERIAŁ KOPERTY | Stal szlachetna |
| ŚREDNICA KOPERTY | 40.00 mm |
| GRUBOŚĆ KOPERTY | 11.5 mm |
| WAGA KOPERTY | 165 g |
| ROZSTAW USZU KOPERTY | 21.00 mm |
| RODZAJ SZKŁA | Szafirowe |
| KOLOR TARCZY | Srebrny |
| INDEKSY | Indeksy |
| MECHANIZM | Automatyczny |
| MODEL | POWERMATIC 80.601 |
| KALIBER | 11 1/2''' |
| ŚREDNICA | 25,6 mm |
| KAMIENIE | 25 |
| NAPĘD | Automatic |
| TARCZA | Godziny, minuty, sekundy |
| FUNKCJE | Opatentowana sprężyna balansu Nivachron |
| NR. REF. PASKA | T605047822 |
| SZCZEGÓŁY PASKA | Stal szlachetna |
| KOLOR PASKA | Szary |
| RODZAJ ZAPIĘCIA | Wymienna bransoleta, Zapięcie motylkowe z przyciskami |