Producenci
TISSOT GENT XL
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
TISSOT GENT XL
Tissot Gent XL to zegarki z bardzo różnorodnej kolekcji, w której każdy znajdzie coś dla siebie. Znajdują się tutaj modele w swobodnym, miejskim stylu, jak również bardziej klasyczne.
Dostępne są zegarki na skórzanym, bądź tekstylnym pasku oraz na bransolecie ze stali nierdzewnej.
Tissot Gent XL to szwajcarska jakość, w niezrównanej cenie.
Dane techniczne
| NUMER REFERENCYJNY | T116.410.37.267.00 |
| STYL | Sportowy |
| POCHODZENIE | Szwajcaria |
| GWARANCJA | 2 lata |
| KOLEKCJA | T-Sport |
| RODZAJ | Męski |
| KSZTAŁT KOPERTY | Okrągły |
| WODOSZCZELNOŚĆ | 10 ATM (100m, 328ft, 10bar ) |
| MATERIAŁ KOPERTY | Stal szlachetna |
| ŚREDNICA KOPERTY | 42mm |
| GRUBOŚĆ KOPERTY | 8,9mm |
| WAGA KOPERTY | 65g |
| ROZSTAW USZU KOPERTY | 22mm |
| RODZAJ SZKŁA | Szafirowe |
| KOLOR TARCZY | Kość słoniowa |
| INDEKSY | Cyfry arabskie i indeksy |
| MECHANIZM | Szwajcarski kwarcowy |
| MODEL | ETA F06.115 |
| KALIBER | 11 1/2''' |
| ŚREDNICA | 25,6 |
| KAMIENIE | 3 |
| BATERIA | Bateria typu Renata 371 |
| NAPĘD | Kwarcowy |
| TARCZA | Godziny, minuty, sekundy |
| FUNKCJE | Wskaźnik wyczerpania baterii (End of Life) |
| SZCZEGÓŁY PASKA | Tekstylny |
| KOLOR PASKA | Khaki |
| RODZAJ ZAPIĘCIA | Standardowa sprzączka |