Producenci
TISSOT GENT XL CLASSIC
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
TISSOT GENT XL CLASSIC
- KOPERTA O ŚREDNICY 42MM.
- ŁATWE W UŻYCIU ZAPIĘCIE ZATRZASKOWE.
- PROSTA I BARDZO CZYTELNA TARCZA.
- LUMINESCENCYJNE WSKAZÓWKI I INDEKSY UŁATWIAJĄCE ODCZYTANIE GODZINY W CIEMNOŚCI
Tissot Gent XL to zegarki z bardzo różnorodnej kolekcji, w której każdy znajdzie coś dla siebie. Znajdują się tutaj modele w swobodnym, miejskim stylu, jak również bardziej klasyczne. Dostępne są zegarki na skórzanym, bądź tekstylnym pasku oraz na bransolecie ze stali nierdzewnej. Tissot Gent XL to szwajcarska jakość, w niezrównanej cenie.
Dane techniczne
| NUMER REFERENCYJNY | T116.410.11.057.00 |
| STYL | Klasyczny |
| POCHODZENIE | Szwajcaria |
| GWARANCJA | 2 lata |
| KOLEKCJA | T-Sport |
| RODZAJ | Męski |
| KSZTAŁT KOPERTY | Okrągły |
| WODOSZCZELNOŚĆ | 10 ATM (100m, 328ft, 10bar ) |
| MATERIAŁ KOPERTY | Stal szlachetna |
| ŚREDNICA KOPERTY | 42mm |
| GRUBOŚĆ KOPERTY | 8,9mm |
| WAGA KOPERTY | 142mm |
| ROZSTAW USZU KOPERTY | 22mm |
| RODZAJ SZKŁA | Szafirowe |
| KOLOR TARCZY | Czarny |
| INDEKSY | Cyfry arabskie i indeksy |
| MECHANIZM | Szwajcarski kwarcowy |
| MODEL | ETA F06.115 |
| KALIBER | 11 1/2''' |
| ŚREDNICA | 25,6 |
| KAMIENIE | 3 |
| BATERIA | Renata 371 |
| NAPĘD | Kwarcowy EOL |
| TARCZA | Godziny, minuty, sekundy, data |
| FUNKCJE | EOL (battery end-of-life indicator) |
| NR. REF. PASKA | T605043484 |
| SZCZEGÓŁY PASKA | Stal szlachetna |
| KOLOR PASKA | Szary |
| RODZAJ ZAPIĘCIA | Zapięcie zatrzaskowe z przyciskami |