Producenci
TISSOT FEMINI-T
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
TISSOT FEMINI-T
To idealna kombinacja zegarka i eleganckiej biżuterii. Zegarek Tissot Femini-T posiada kopertę w kształcie poduszki w połączeniu z czarnym paskiem skórzanym sprawia, że jest elegancki i niepowtarzalny. Uroku dodają diamenty, które są dodatkową ozdobą kolekcji. Inspiracją do stworzenia tego eleganckiego zegarka był złoty Tissot z lat 60-tych, który był nie tylko niezwykłym czasomierzem ale i biżuterią
Dane techniczne
| NUMER REFERENCYJNY | T113.109.36.126.00 |
| STYL | Fashion |
| POCHODZENIE | Szwajcaria |
| GWARANCJA | 2 lata |
| KOLEKCJA | T-Lady |
| RODZAJ | Mały damski |
| KSZTAŁT KOPERTY | Poduszkowaty |
| WODOSZCZELNOŚĆ | 3 ATM ( 30m, 98,5ft, 3bar ) |
| MATERIAŁ KOPERTY | Stal szlachetna |
| ŚREDNICA KOPERTY | 24,8mm |
| GRUBOŚĆ KOPERTY | 6,1mm |
| WAGA KOPERTY | 13g |
| ROZSTAW USZU KOPERTY | 1,9mm |
| RODZAJ SZKŁA | Odporne na zarysowania wypukłe szkło szafirowe |
| KOLOR TARCZY | Czarna masa perłowa |
| INDEKSY | Brylanty |
| MECHANIZM | Szwajcarski kwarcowy |
| MODEL | ETA 901.001 |
| KALIBER | 5 1/2''' x 6 3/4''' |
| ŚREDNICA | 13 x 15.15 |
| KAMIENIE | 3 |
| BATERIA | Bateria typu Renata 321 |
| NAPĘD | Kwarcowy |
| TARCZA | GM |
| SZCZEGÓŁY PASKA | Skórzany |
| KOLOR PASKA | Czarny |
| RODZAJ ZAPIĘCIA | Standardowa sprzączka |
| INFORMACJE DODATKOWE | 4 Diamenty na tarcz. Kolor Top Wesselton. Czystość vs-si. Szlif 8/8 szlif pojedynczy. Karaty 0.0052 |