Producenci
TISSOT Everytime 40mm
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Tissot Everytime 40mm
Jak sama nazwa wskazuje, ten zegarek jest dobry na każdą okazję. Klasyczny, ponadczasowy design oraz stylowa i wyraźna tarcza podkreślają nowoczesny charakter modelu Tissot Everytime.
Dane techniczne
| NUMER REFERENCYJNY | T143.410.11.041.00 |
| STYL | Klasyczny |
| POCHODZENIE | Szwajcaria |
| GWARANCJA | 2 lata |
| KOLEKCJA | Everytime |
| RODZAJ | Męski |
| KSZTAŁT KOPERTY | Okrągły |
| WODOSZCZELNOŚĆ | 5 ATM ( 50m, 154ft, 5bar ) |
| MATERIAŁ KOPERTY | Stal szlachetna |
| ŚREDNICA KOPERTY | 40.00mm |
| GRUBOŚĆ KOPERTY | 7.07mm |
| ROZSTAW USZU KOPERTY | 20.00mm |
| RODZAJ SZKŁA | Szafirowe |
| KOLOR TARCZY | Niebieski |
| INDEKSY | Indeksy |
| MECHANIZM | Kwarcowy EOL |
| MECHANIZM | Kwarcowy |
| NR. REF. PASKA | T605048773 |
| SZCZEGÓŁY PASKA | Stal szlachetna |
| KOLOR PASKA | Srebrny |
| RODZAJ ZAPIĘCIA | Motylkowe |
| INFORMACJE DODATKOWE | EOL (wskaźnik wyczerpania baterii) |