Producenci
TISSOT EVERYTIME SWISSMATIC
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
TISSOT EVERYTIME SWISSMATIC
Jak sama nazwa wskazuje, ten zegarek jest dobry na każdą okazję. Klasyczny, ponadczasowy design oraz stylowa i wyraźna tarcza podkreślają nowoczesny charakter modelu Tissot Everytime. Chłodny minimalizm tarczy pozwala na odrobinę szaleństwa w bransolecie...
Dane techniczne
| NUMER REFERENCYJNY | T109.407.16.051.00 |
| STYL | Klasyczny |
| POCHODZENIE | Szwajcaria |
| GWARANCJA | 2 lata |
| KOLEKCJA | T-Classic |
| RODZAJ | Męski |
| KSZTAŁT KOPERTY | Okrągły |
| WODOSZCZELNOŚĆ | 3 ATM ( 30m, 98,5ft, 3bar ) |
| MATERIAŁ KOPERTY | Stal szlachetna |
| ŚREDNICA KOPERTY | 40mm |
| GRUBOŚĆ KOPERTY | 11,6mm |
| WAGA KOPERTY | 67g |
| ROZSTAW USZU KOPERTY | 21mm |
| RODZAJ SZKŁA | Szafirowe |
| KOLOR TARCZY | Czarny |
| INDEKSY | Indeksy |
| MECHANIZM | Szwajcarski automatyczny Tissot |
| MODEL | SWISSMATIC |
| KALIBER | 12 1/2''' |
| ŚREDNICA | 27.4 |
| KAMIENIE | 19 |
| NAPĘD | Mechaniczny |
| TARCZA | GMSD |
| FUNKCJE | Rezerwa chodu 72 godziny |
| SZCZEGÓŁY PASKA | Skórzany |
| KOLOR PASKA | Czarny |
| RODZAJ ZAPIĘCIA | Standardowa sprzączka |
| INFORMACJE DODATKOWE | Przeszklony dekiel |