Producenci
TISSOT EVERYTIME SMALL NATO
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
TISSOT EVERYTIME SMALL NATO
Jak sama nazwa wskazuje, ten zegarek jest dobry na każdą okazję. Klasyczny, ponadczasowy design oraz stylowa i wyraźna tarcza podkreślają nowoczesny charakter modelu Tissot Everytime. Chłodny minimalizm tarczy pozwala na odrobinę szaleństwa w bransolecie...
Dane techniczne
| NUMER REFERENCYJNY | T109.210.38.032.00 |
| STYL | Klasyczny |
| POCHODZENIE | Szwajcaria |
| GWARANCJA | 2 lata |
| KOLEKCJA | T-Classic |
| RODZAJ | Damski |
| KSZTAŁT KOPERTY | Okrągły |
| WODOSZCZELNOŚĆ | 3 ATM ( 30m, 98,5ft, 3bar ) |
| MATERIAŁ KOPERTY | Stal szlachetna |
| ŚREDNICA KOPERTY | 30mm |
| GRUBOŚĆ KOPERTY | 6,2mm |
| WAGA KOPERTY | 28g |
| ROZSTAW USZU KOPERTY | 15mm |
| RODZAJ SZKŁA | Szafirowe |
| KOLOR TARCZY | Srebrzysta |
| INDEKSY | Cyfry arabskie |
| MECHANIZM | Szwajcarski kwarcowy |
| MODEL | ETA 902.101 |
| KALIBER | 6 3/4''' x 8''' |
| ŚREDNICA | 15.30 x 17.80 |
| KAMIENIE | 4 |
| BATERIA | Bateria typu Renata 364 |
| NAPĘD | Kwarcowy |
| TARCZA | GMS |
| SZCZEGÓŁY PASKA | Tekstylny |
| KOLOR PASKA | Biały, niebieski |
| RODZAJ ZAPIĘCIA | Standardowa sprzączkawa |