Producenci
TISSOT EVERYTIME 40 MMM
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
TISSOT EVERYTIME 40 MM
Nazwa Tissot Everytime mówi wszystko: ten zegarek jest odpowiedni na każdą okazję. Wraz z Everytime, Tissot prezentuje zegarek, który pasuje do każdego stylu życia i każdej stylizacji dzięki minimalistycznemu i ponadczasowemu designowi. Wszystkie wersje tego precyzyjnego zegarka z mechanizmem kwarcowym, mają kopertę ze stali szlachetnej 316L i wysokiej jakości, odporne na zarysowania szafirowe szkło oraz są wyposażone we wskaźnik żywotności baterii.
Dane techniczne
| NUMER REFERENCYJNY | T143.410.33.091.00 |
| STYL | Klasyczny |
| POCHODZENIE | Szwajcaria |
| GWARANCJA | 2 lata |
| KOLEKCJA | T-Classic |
| RODZAJ | Męski |
| KSZTAŁT KOPERTY | Okrągły |
| WODOSZCZELNOŚĆ | 5 ATM ( 50m, 154ft, 5bar ) |
| MATERIAŁ KOPERTY | Stal szlachetna z powłoką PVD w odcieniu żółtego złota |
| ŚREDNICA KOPERTY | 40.00 mm |
| GRUBOŚĆ KOPERTY | 7.1 mm |
| WAGA KOPERTY | 112 g |
| ROZSTAW USZU KOPERTY | 20.00 mm |
| RODZAJ SZKŁA | Szafirowe |
| KOLOR TARCZY | Zielony |
| INDEKSY | Indeksy |
| MECHANIZM | Kwarcowy |
| KALIBER | 11 1/2''' |
| ŚREDNICA | 25.6 mm |
| BATERIA | Renata 371 |
| TARCZA | Godziny, minuty, sekundy, data |
| FUNKCJE | EOL (wskaźnik wyczerpania baterii) |
| NR. REF. PASKA | T605049487 |
| SZCZEGÓŁY PASKA | Stal szlachetna |
| KOLOR PASKA | Żółte złoto 1N14 |
| RODZAJ ZAPIĘCIA | Wymienna bransoleta, Zapięcie motylkowe z przyciskami |
| INFORMACJE DODATKOWE | Numer referencyjny ogniwa: T613049496|T613049497 |
| DATOWNIK | Tak |