Producenci
TISSOT Classic Dream 28mm
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
TISSOT Classic Dream 28mm
Te nowoczesne, a jednocześnie klasyczne zegarki cechują się ponadczasowym designem. Idealnie pasują do formalnych spotkań, ale także codziennego użytku. Rozbudowana kolekcja Tissot Classic Dream pozwoli każdemu znaleźć odpowiedni model dla siebie.
Dane techniczne
| NUMER REFERENCYJNY | T129.210.22.013.00 |
| STYL | Klasyczny |
| POCHODZENIE | Szwajcaria |
| GWARANCJA | 2 lata |
| KOLEKCJA | Klasyczne tradycyjne |
| RODZAJ | Damski |
| KSZTAŁT KOPERTY | Okrągły |
| WODOSZCZELNOŚĆ | 5 ATM ( 50m, 154ft, 5bar ) |
| MATERIAŁ KOPERTY | Stal szlachetna |
| ŚREDNICA KOPERTY | 28.00mm |
| GRUBOŚĆ KOPERTY | 7.10mm |
| ROZSTAW USZU KOPERTY | 14.00mm |
| RODZAJ SZKŁA | Szafirowe |
| KOLOR TARCZY | Biały |
| INDEKSY | Cyfry rzymskie |
| MECHANIZM | Kwarcowy EOL |
| MECHANIZM | Kwarcowy |
| NR. REF. PASKA | T605045502 |
| SZCZEGÓŁY PASKA | Stal szlachetna |
| KOLOR PASKA | srebrny z powłoką PVD w odcieniu różowego złota |
| RODZAJ ZAPIĘCIA | Motylkowe |
| INFORMACJE DODATKOWE | Datownik |
| DATOWNIK | Tak |