Producenci
TISSOT Chemin des Tourelles Powermatic 80 42 mm
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
TISSOT Chemin des Tourelles Powermatic 80 42 mm
Zamknij oczy i pomyśl o prawdziwym szwajcarskim zegarku, a zobaczysz Chemin des Tourelles. Nazwany na cześć ulicy, która prowadzi do siedziby Tissot w szwajcarskich górach. To autentyczna ikona marki Tissot: okrągły, klasyczny, automatyczny i ponadczasowy. Nowa odsłona tego modelu została udoskonalona i wzbogacona o dodatkowe elementy: posiada delikatnie wypukłe szafirowe szkło, które znajduje się nad tarczą zawierającą minimalistyczne, eleganckie indeksy, z których każdy jest fasetowany, aby odbijać światło w dyskretny, ale wyrafinowany sposób. Sercem zegarka jest Nivachron Powermatic 80, najnowocześniejszy automatyczny mechanizm z 80-godzinną rezerwą chodu i podwyższonym antymagnetyzmem.
Dane techniczne
| NUMER REFERENCYJNY | T139.407.16.041.00 |
| STYL | Klasyczny |
| POCHODZENIE | Szwajcaria |
| GWARANCJA | 2 lata |
| KOLEKCJA | Klasyczne tradycyjne |
| RODZAJ | Męski |
| KSZTAŁT KOPERTY | Okrągły |
| WODOSZCZELNOŚĆ | 5 ATM ( 50m, 154ft, 5bar ) |
| MATERIAŁ KOPERTY | Stal szlachetna |
| ŚREDNICA KOPERTY | 42.00mm |
| GRUBOŚĆ KOPERTY | 11.27mm |
| ROZSTAW USZU KOPERTY | 22.00mm |
| RODZAJ SZKŁA | Szafirowe |
| KOLOR TARCZY | Niebieski |
| INDEKSY | Indeksy |
| MECHANIZM | Automatyczny 80 godzin rezerwy chodu |
| MECHANIZM | Automatyczny |
| FUNKCJE | Opatentowana sprężyna balansu Nivachron |
| NR. REF. PASKA | T600048721 |
| SZCZEGÓŁY PASKA | Skórzany |
| KOLOR PASKA | Brąz |
| RODZAJ ZAPIĘCIA | Motylkowe |
| INFORMACJE DODATKOWE | Przezroczysty dekiel , Odporne na zarysowania wypukłe szkło szafirowe z powłoką antyrefleksyjną |
| DATOWNIK | Tak |