Producenci
TISSOT Chemin Des Tourelles Powermatic 80 GMT Automatic
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Opis
Tissot Chemin Des Tourelles Powermatic 80
Tissot Chemin Des Tourelles Powermatic 80 GMT Automatic to męski zegarek, który łączy w sobie elegancję i nowoczesność. Jego koperta wykonana jest ze stali szlachetnej w kolorze różowego złota, co nadaje mu wyjątkowego charakteru. Tarcza w srebrnym odcieniu jest przykryta szafirowym szkłem z antyrefleksem, które chroni przed zarysowaniami. Zegarek wyposażony jest w automatyczny mechanizm, co sprawia, że jest wygodny w użytkowaniu. Wodoszczelność na poziomie 50 metrów chroni zegarek przed zachlapaniami. Brązowy skórzany pasek doskonale komponuje się z całością, a szerokość koperty wynosząca 42 mm nadaje mu solidny wygląd. Gwarancja na ten model wynosi 2 lata.
Dane techniczne
| NUMER REFERENCYJNY | T099.429.36.038.00 |
| STYL | Klasyczny |
| POCHODZENIE | Szwajcaria |
| GWARANCJA | 2 lata |
| KOLEKCJA | Klasyczne tradycyjne |
| RODZAJ | Męski |
| KSZTAŁT KOPERTY | Okrągły |
| WODOSZCZELNOŚĆ | 5 ATM ( 50m, 154ft, 5bar ) |
| MATERIAŁ KOPERTY | Stal szlachetna |
| ŚREDNICA KOPERTY | 42.00mm |
| GRUBOŚĆ KOPERTY | 13,00mm |
| ROZSTAW USZU KOPERTY | 21.00mm |
| RODZAJ SZKŁA | Szafirowe |
| KOLOR TARCZY | Srebrny |
| INDEKSY | Indeksy,cyfry rzymskie |
| MECHANIZM | POWERMATIC 80 |
| MECHANIZM | Automatyczny |
| SZCZEGÓŁY PASKA | Skórzany |
| KOLOR PASKA | Brąz |
| RODZAJ ZAPIĘCIA | Motylkowe |
| INFORMACJE DODATKOWE | szkło szafirowe z powłoką anty-refleksyjną |
| DATOWNIK | Tak |