Producenci
TISSOT COUTURIER LADY
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
TISSOT COUTURIER LADY
Kreacje największych projektantów mody polegają na idealnym połączeniu materiałów i cięć, podobnie Tissot Couturier łączy eleganckie linie i doskonale dopasowane materiały. Zegarek wyraża szyty na miarę charakter za pośrednictwem bezkompromisowej uwagi przywiązywanej do detali. To model, który przeżyje każdą modę i sprosta próbie czasu.
Dane techniczne
| NUMER REFERENCYJNY | T035.210.16.041.00 |
| STYL | Klasyczny |
| POCHODZENIE | Szwajcaria |
| GWARANCJA | 2 lata |
| KOLEKCJA | T-Classic |
| RODZAJ | Damski |
| KSZTAŁT KOPERTY | Okrągły |
| WODOSZCZELNOŚĆ | 10 ATM (100m, 328ft, 10bar ) |
| MATERIAŁ KOPERTY | Stal szlachetna |
| ŚREDNICA KOPERTY | 32mm |
| GRUBOŚĆ KOPERTY | 8,1mm |
| WAGA KOPERTY | 46g |
| ROZSTAW USZU KOPERTY | 18mm |
| RODZAJ SZKŁA | Szafirowe |
| KOLOR TARCZY | Niebieski |
| INDEKSY | Indeksy |
| MECHANIZM | Szwajcarski kwarcowy |
| MODEL | ETA F05.111 |
| KALIBER | 10 1/2''' |
| ŚREDNICA | 23,9 |
| KAMIENIE | 3 |
| BATERIA | Bateria typu Renata 371 |
| NAPĘD | Kwarcowy |
| TARCZA | GMSD |
| FUNKCJE | Wskaźnik wyczerpania baterii (End of Life) |
| SZCZEGÓŁY PASKA | Skórzany |
| KOLOR PASKA | Niebieski |
| RODZAJ ZAPIĘCIA | Zapięcie motylkowe |