Producenci
TISSOT CLASSIC DREAM
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
TISSOT CLASSIC DREAM
PROSTA I BARDZO CZYTELNA TARCZA. ZEGAREK DOSTĘPNY W WERSJI Z INDEKSAMI LUB CYFRAMI RZYMSKIMI. DOSTĘPNE WERSJE NA BRANSOLETACH LUB PASKACH. DOSTĘPNY JEST TAKŻE ANALOGICZNY MODEL W WERSJI DAMSKIEJ.
Dane techniczne
| NUMER REFERENCYJNY | T129.410.11.053.00 |
| STYL | Klasyczny |
| POCHODZENIE | Szwajcaria |
| GWARANCJA | 2 lata |
| KOLEKCJA | T-Classic |
| RODZAJ | Męski |
| KSZTAŁT KOPERTY | Okrągły |
| WODOSZCZELNOŚĆ | 5 ATM ( 50m, 154ft, 5bar ) |
| MATERIAŁ KOPERTY | Stal szlachetna |
| ŚREDNICA KOPERTY | 42mm |
| GRUBOŚĆ KOPERTY | 8,1mm |
| WAGA KOPERTY | 139g |
| ROZSTAW USZU KOPERTY | 22mm |
| RODZAJ SZKŁA | Szafirowe |
| KOLOR TARCZY | Czarny |
| INDEKSY | Cyfry rzymskie |
| MECHANIZM | Szwajcarski kwarcowy |
| MODEL | ETA F06.115 |
| KALIBER | 11 1/2''' |
| ŚREDNICA | 25,6 |
| KAMIENIE | 3 |
| BATERIA | Renata 371 |
| NAPĘD | Kwarcowy EOL |
| TARCZA | Godziny, minuty, sekundy, data |
| FUNKCJE | EOL (battery end-of-life indicator) |
| SZCZEGÓŁY PASKA | Stal szlachetna |
| KOLOR PASKA | Szary |
| RODZAJ ZAPIĘCIA | Zapięcie motylkowe z przyciskami |