Producenci
TISSOT CHRONO XL VINTAGE
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Opis
TISSOT CHRONO XL VINTAGE
TISSOT CHRONO XL VINTAGE to męski model z kolekcji T-Sport zachwycający stylem vintage. Zegarek posiada szkło szafirowe, które nadaje zegarkowi ekstremalnej wytrzymałości na uderzenia, a dzięki jego przejrzystości dobrą czytelność tarczy oraz widoczność wskazówek. Tissot przywiązuje dużą wagę do czytelności wskazań w każdej sytuacji. Dlatego w niektórych modelach zastosowano materiał o nazwie SuperLuminova®. To tworzywo nakładane jest na widoczne elementy, takie jak indeksy lub wskazówki i działa jak mini akumulator odbitego światła, gdy zegarek znajduje się w ciemności. Model posiada wodoszczelność na poziomie 10 barów oraz system szybkiej wymiany paska.
Dane techniczne
| NUMER REFERENCYJNY | T116.617.36.052.00 |
| STYL | Sportowy |
| POCHODZENIE | Szwajcaria |
| GWARANCJA | 2 lata |
| KOLEKCJA | T-Sport |
| RODZAJ | męski |
| KSZTAŁT KOPERTY | okrągły |
| WODOSZCZELNOŚĆ | 10 ATM (100m, 328ft, 10bar ) |
| MATERIAŁ KOPERTY | Stal szlachetna |
| ŚREDNICA KOPERTY | 45.00 mm |
| GRUBOŚĆ KOPERTY | 11.00 mm |
| WAGA KOPERTY | 79 g |
| ROZSTAW USZU KOPERTY | 22.00 mm |
| RODZAJ SZKŁA | Szafirowe |
| KOLOR TARCZY | czarny |
| INDEKSY | Cyfry arabskie |
| MECHANIZM | szwajcarski kwarcowy |
| MECHANIZM | Kwarcowy |
| MODEL | ETA G10.212 |
| KALIBER | 13 1/4''' |
| ŚREDNICA | 29,8 mm |
| KAMIENIE | 4 |
| BATERIA | Renata 394 |
| NAPĘD | Kwarcowy EOL |
| TARCZA | Godziny, minuty, stoper, sekundy, data |
| FUNKCJE | EOL (wskaźnik wyczerpania baterii), Centralna 60-sekundowa wskazówka chronografu, Liczniki 30-minutowe i 1/10 sekundy, Funkcje DODAJ i PODZIEL |
| NR. REF. PASKA | T600046826 |
| SZCZEGÓŁY PASKA | Skórzany |
| KOLOR PASKA | czarny |
| RODZAJ ZAPIĘCIA | Wymienna bransoleta, standardowe zapięcie |
| DATOWNIK | Tak |