Producenci
TISSOT CHRONO XL CLASSIC
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
TISSOT CHRONO XL CLASSIC
Tissot Chrono XL to jeden z największych chronografów (45 mm) w kolekcji Tissot. Tissot Chrono XL Classic to świetny zegarek dla osób poszukujących sportowego i eleganckiego chronografu, ze szwajcarską technologią w bezkonkurencyjnej cenie.
Dane techniczne
| NUMER REFERENCYJNY | T116.617.16.047.00 |
| STYL | Klasyczny |
| POCHODZENIE | Szwajcaria |
| GWARANCJA | 2 lata |
| KOLEKCJA | T-Sport |
| RODZAJ | Męski |
| KSZTAŁT KOPERTY | Okrągły |
| WODOSZCZELNOŚĆ | 10 ATM (100m, 328ft, 10bar ) |
| MATERIAŁ KOPERTY | Stal szlachetna |
| ŚREDNICA KOPERTY | 45mm |
| GRUBOŚĆ KOPERTY | 11mm |
| WAGA KOPERTY | 75g |
| RODZAJ SZKŁA | Szafirowe |
| KOLOR TARCZY | Niebieski |
| INDEKSY | Cyfry arabskie |
| MECHANIZM | Szwajcarski kwarcowy |
| MODEL | ETA G10.212 |
| KALIBER | 13 1/4''' |
| ŚREDNICA | 29,8 |
| KAMIENIE | 4 |
| BATERIA | Bateria typu Renata 394 |
| NAPĘD | Kwarcowy |
| TARCZA | GMsSD |
| FUNKCJE | Liczniki 30-minutowy i 1/10 sekundy, środkowa wskazówka chronografu 60-sekundowa, funkcje add/split |
| SZCZEGÓŁY PASKA | Skórzany |
| RODZAJ ZAPIĘCIA | Standardowa sprzączka |