Producenci
TISSOT CHRONO XL CLASSIC
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
TISSOT CHRONO XL CLASSIC
Tissot Chrono XL to jeden z największych chronografów (45 mm) w kolekcji Tissot. W tym modelu zachowaliśmy oryginalnego ducha Chrono XL, dodając mu jednak nieco bardziej elegancki i klasyczny design.
Dane techniczne
| NUMER REFERENCYJNY | T116.617.33.051.00 |
| STYL | Sportowy |
| POCHODZENIE | Szwajcaria |
| GWARANCJA | 2 lata |
| KOLEKCJA | T-Sport |
| RODZAJ | Męski |
| KSZTAŁT KOPERTY | Okrągły |
| WODOSZCZELNOŚĆ | 10 ATM (100m, 328ft, 10bar ) |
| MATERIAŁ KOPERTY | Stal szlachetna |
| ŚREDNICA KOPERTY | 45mm |
| GRUBOŚĆ KOPERTY | 11mm |
| WAGA KOPERTY | 175g |
| ROZSTAW USZU KOPERTY | 22mm |
| RODZAJ SZKŁA | Szafirowe z antyrefleksem |
| KOLOR TARCZY | Czarny |
| INDEKSY | Indeksy |
| MECHANIZM | Szwajcarski kwarcowy |
| MODEL | ETA G10.212 |
| KALIBER | 13 1/4''' |
| ŚREDNICA | 29,8 |
| KAMIENIE | 4 |
| BATERIA | Renata 394 |
| NAPĘD | Kwarcowy EOL |
| TARCZA | Godziny, minuty, stoper, sekundy, data |
| FUNKCJE | 30-minutes and 1/10 of a second counters, ADD and SPLIT functions, central 60-seconds chronograph hand, EOL (battery end-of-life indicator) |
| SZCZEGÓŁY PASKA | Stal szlachetna |
| KOLOR PASKA | Żółte złoto |
| RODZAJ ZAPIĘCIA | Zapięcie zatrzaskowe z przyciskami |