Producenci
TISSOT CHEMIN DES TOURELLES POWERMATIC 80 39 MM
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
TISSOT CHEMIN DES TOURELLES POWERMATIC 80 39 MM
Nazwa Chemin des Tourelles nawiązuje od ulicy, która prowadzi do siedziby Tissot w szwajcarskich górach, gdzie od 1853 roku tworzone są piękne zegarki. W tym modelu warto zwrócić uwagę na gładką, okrągłą kopertę i delikatnie wypukłe szafirowe szkło - dwa symbole ponadczasowej nowoczesności. Równie wyrafinowana jest tarcza z fasetowanymi cyframi rzymskimi, które odbijają światło w wyjątkowy sposób. Sercem zegarka jest Nivachron Powermatic 80, automatyczny mechanizm z rezerwą chodu do 80 godzin i podwyższonym antymagnetyzmem. To prawdziwie ponadczasowy zegarek.
Dane techniczne
| NUMER REFERENCYJNY | T139.807.11.048.00 |
| STYL | Klasyczny |
| POCHODZENIE | Szwajcaria |
| GWARANCJA | 2 lata |
| KOLEKCJA | T-Classic |
| RODZAJ | Męski |
| KSZTAŁT KOPERTY | Okrągły |
| WODOSZCZELNOŚĆ | 5 ATM ( 50m, 154ft, 5bar ) |
| MATERIAŁ KOPERTY | Stal szlachetna |
| ŚREDNICA KOPERTY | 39.00 mm |
| GRUBOŚĆ KOPERTY | 11.2 mm |
| WAGA KOPERTY | 122 g |
| ROZSTAW USZU KOPERTY | 20.00 mm |
| RODZAJ SZKŁA | Szafirowe |
| KOLOR TARCZY | Niebieski |
| INDEKSY | Cyfry rzymskie i indeksy |
| MECHANIZM | Automatyczny |
| KALIBER | 11 1/2''' |
| ŚREDNICA | 25,6 mm |
| NAPĘD | Automatyczny |
| TARCZA | HMsD |
| FUNKCJE | Opatentowana sprężyna balansu Nivachron |
| NR. REF. PASKA | T605048460 |
| SZCZEGÓŁY PASKA | Stal szlachetna |
| KOLOR PASKA | Szary |
| RODZAJ ZAPIĘCIA | Wymienna bransoleta, Zapięcie motylkowe z przyciskami |
| INFORMACJE DODATKOWE | Rezerwa chodu do 80 godzin |
| DATOWNIK | Tak |