Producenci
TISSOT CARSON PREMIUM
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
TISSOT CARSON PREMIUM
- Prosta i bardzo czytelna tarcza.
- Modny, minimalistyczny design.
- Dostępny jest także analogiczny model w wersji damskiej.
- Swiss made.
- Darmowa dostawa. W życiu należy cieszyć się każdą chwilą i z każdej sekundy wydobyć jak najwięcej. Tissot Carson to idealne narzędzie, by o tym przypominać. Zachwyca prostotą i ponadczasowym eleganckim stylem. Linia oferuje zegarki od najprostszych klasyków po bardziej wyrafinowane, które pomogą lepiej wyrażać twój indywidualny styl. Nieistotne, który będzie lepiej odpowiadał twoim potrzebom, vintage czy nowoczesny, możesz być pewien, że każdy z nich doskonale sprawdzi się w każdym miejscu i czasie.
Dane techniczne
| NUMER REFERENCYJNY | T122.410.16.033.00 |
| STYL | Klasyczny |
| POCHODZENIE | Szwajcaria |
| GWARANCJA | 2 lata |
| KOLEKCJA | T-Classic |
| RODZAJ | Męski |
| KSZTAŁT KOPERTY | Okrągły |
| WODOSZCZELNOŚĆ | 5 ATM ( 50m, 154ft, 5bar ) |
| MATERIAŁ KOPERTY | Stal szlachetna |
| ŚREDNICA KOPERTY | 40mm |
| GRUBOŚĆ KOPERTY | 9mm |
| WAGA KOPERTY | 49g |
| ROZSTAW USZU KOPERTY | 20mm |
| RODZAJ SZKŁA | Szafirowe |
| KOLOR TARCZY | Srebrzysty |
| INDEKSY | Cyfry rzymskie |
| MECHANIZM | Szwajcarski kwarcowy |
| MODEL | ETA F06.115 |
| KALIBER | 11 1/2''' |
| ŚREDNICA | 25,6 |
| KAMIENIE | 3 |
| BATERIA | Renata 371 |
| NAPĘD | Kwarcowy |
| TARCZA | Godziny, minuty, sekundy, data |
| FUNKCJE | Wskaźnik wyczerpania baterii (End of Life) |
| SZCZEGÓŁY PASKA | Skórzany |
| KOLOR PASKA | Czarny |
| RODZAJ ZAPIĘCIA | Standardowa sprzączka |