Producenci
TISSOT CARSON PREMIUM LADY
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
TISSOT CARSON PREMIUM LADY
- PROSTA I BARDZO CZYTELNA TARCZA.
- MODNY, MINIMALISTYCZNY DESIGN.
- DOSTĘPNY JEST TAKŻE ANALOGICZNY MODEL W WERSJI MĘSKIEJ. W życiu należy cieszyć się każdą chwilą i z każdej sekundy wydobyć jak najwięcej. Tissot Carson to idealne narzędzie, by o tym przypominać. Zachwyca prostotą i ponadczasowym eleganckim stylem. Linia oferuje zegarki od najprostszych klasyków po bardziej wyrafinowane, które pomogą lepiej wyrażać twój indywidualny styl. Nieistotne, który będzie lepiej odpowiadał twoim potrzebom, vintage czy nowoczesny, możesz być pewien, że każdy z nich doskonale sprawdzi się w każdym miejscu i czasie.
Dane techniczne
| NUMER REFERENCYJNY | T122.210.16.373.00 |
| STYL | Klasyczny |
| POCHODZENIE | Szwajcaria |
| GWARANCJA | 2 lata |
| KOLEKCJA | T-Classic |
| RODZAJ | Damski |
| KSZTAŁT KOPERTY | Okrągły |
| WODOSZCZELNOŚĆ | 5 ATM ( 50m, 154ft, 5bar ) |
| MATERIAŁ KOPERTY | Stal szlachetna |
| ŚREDNICA KOPERTY | 30mm |
| GRUBOŚĆ KOPERTY | 6,7mm |
| WAGA KOPERTY | 29g |
| ROZSTAW USZU KOPERTY | 15mm |
| RODZAJ SZKŁA | Szafirowe |
| KOLOR TARCZY | Bordowy |
| INDEKSY | Cyfry rzymskie |
| MECHANIZM | Szwajcarski kwarcowy |
| MODEL | ETA F03.111 |
| KALIBER | 7 3/4''' |
| ŚREDNICA | 17,2mm |
| KAMIENIE | 3 |
| BATERIA | Renata 364 |
| NAPĘD | Kwarcowy EOL |
| TARCZA | Godziny, minuty, sekundy, data |
| FUNKCJE | EOL (battery end-of-life indicator) |
| SZCZEGÓŁY PASKA | Tekstylny |
| KOLOR PASKA | Burgundowy |