Producenci
TISSOT CARSON PREMIUM GENT MOONPHASE
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
TISSOT CARSON PREMIUM GENT MOONPHASE
W życiu należy cieszyć się każdą chwilą i z każdej sekundy wydobyć jak najwięcej. Tissot Carson to idealne narzędzie, by o tym przypominać. Zachwyca prostotą i ponadczasowym eleganckim stylem. Linia oferuje zegarki od najprostszych klasyków po bardziej wyrafinowane, które pomogą lepiej wyrażać twój indywidualny styl. Nieistotne, który będzie lepiej odpowiadał twoim potrzebom, vintage czy nowoczesny, możesz być pewien, że każdy z nich doskonale sprawdzi się w każdym miejscu i czasie.
Model został wyposażony w odczyt faz księżyca co jest wyrazem zegarmistrzowskiego kunsztu.
Dane techniczne
| NUMER REFERENCYJNY | T122.423.11.033.00 |
| STYL | Klasyczny |
| POCHODZENIE | Szwajcaria |
| GWARANCJA | 2 lata |
| KOLEKCJA | T-Classic |
| RODZAJ | męski |
| KSZTAŁT KOPERTY | okrągły |
| WODOSZCZELNOŚĆ | 5 ATM ( 50m, 154ft, 5bar ) |
| MATERIAŁ KOPERTY | Stal szlachetna |
| ŚREDNICA KOPERTY | 40 mm |
| GRUBOŚĆ KOPERTY | 7.6 mm |
| WAGA KOPERTY | 110 g |
| ROZSTAW USZU KOPERTY | 20 mm |
| RODZAJ SZKŁA | Szafirowe |
| KOLOR TARCZY | Srebrzysty |
| INDEKSY | cyfry rzymskie |
| MECHANIZM | szwajcarski kwarcowy |
| MECHANIZM | Kwarcowy |
| MODEL | ETA F05.841 |
| KALIBER | 10 1/2''' |
| ŚREDNICA | 23.3 mm |
| KAMIENIE | 3 |
| BATERIA | Renata 371 |
| NAPĘD | Kwarcowy EOL |
| TARCZA | HMSD, FAZA KSIĘŻYCA |
| FUNKCJE | EOL (wskaźnik wyczerpania baterii), Wskaźnik faz księżyca |
| NR. REF. PASKA | T605043649 |
| SZCZEGÓŁY PASKA | Stal szlachetna |
| KOLOR PASKA | Szary |
| RODZAJ ZAPIĘCIA | Zapięcie motylkowe z przyciskami |
| DATOWNIK | Tak |