Producenci
TISSOT CARSON PREMIUM CHRONOGRAPH
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
TISSOT CARSON PREMIUM CHRONOGRAPH
- Cienka koperta zegarka zapewnia wyjątkowy komfort.
- Modny, minimalistyczny design.
- Swiss made.
- Darmowa dostawa UPS. W życiu należy cieszyć się każdą chwilą i z każdej sekundy wydobyć jak najwięcej. Tissot Carson to idealne narzędzie, by o tym przypominać. Zachwyca prostotą i ponadczasowym eleganckim stylem. Linia oferuje zegarki od najprostszych klasyków po bardziej wyrafinowane, które pomogą lepiej wyrażać twój indywidualny styl. Nieistotne, który będzie lepiej odpowiadał twoim potrzebom, vintage czy nowoczesny, możesz być pewien, że każdy z nich doskonale sprawdzi się w każdym miejscu i czasie.
Dane techniczne
| NUMER REFERENCYJNY | T122.417.11.011.00 |
| STYL | Klasyczny |
| POCHODZENIE | Szwajcaria |
| GWARANCJA | 2 lata |
| KOLEKCJA | T-Classic |
| RODZAJ | Męski |
| KSZTAŁT KOPERTY | Okrągły |
| WODOSZCZELNOŚĆ | 5 ATM ( 50m, 154ft, 5bar ) |
| MATERIAŁ KOPERTY | Stal szlachetna |
| ŚREDNICA KOPERTY | 41mm |
| GRUBOŚĆ KOPERTY | 10,2mm |
| WAGA KOPERTY | 113g |
| ROZSTAW USZU KOPERTY | 20mm |
| RODZAJ SZKŁA | Szafirowe |
| KOLOR TARCZY | Biały |
| INDEKSY | Indeksy |
| MECHANIZM | Szwajcarski kwarcowy |
| MODEL | ETA G10.212 |
| KALIBER | 13 1/4''' |
| ŚREDNICA | 29,8 |
| KAMIENIE | 4 |
| BATERIA | Renata 394 |
| NAPĘD | Kwarcowy |
| TARCZA | Godziny, minuty, stoper, sekundy, data |
| FUNKCJE | Liczniki 30-minutowy i 1/10 sekundy, środkowa wskazówka chronografu 60-sekundowa, funkcje add/split |
| SZCZEGÓŁY PASKA | Stal szlachetna |
| KOLOR PASKA | Szary |
| RODZAJ ZAPIĘCIA | Zapięcie motylkowe z przyciskami |