Producenci
TISSOT Bridgeport
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Opis
Tissot T-Classic Bridgeport
Tissot T-Classic Bridgeport łączy klasyczne wzornictwo ze szwajcarską jakością, tworząc idealne uzupełnienie męskiej garderoby.
Na sali konferencyjnej lub w eleganckiej restauracji, zegarek Tissot Biridgeport niezmiennie olśniewa elegancją oraz nienaganną, zawsze modną estetyką. Tarcza zegarka przykuwa wzrok giloszowaniem w centralnej części. Zabieg ten to tradycyjna metoda zdobienia zegarków, co przypadnie do gustu miłośnikom klasyki.
Podzielona na 7 ogniwek bransoleta wygodnie układa się na nadgarstku oferując duży komfort noszenia. Jednocześnie dodaje całości eleganckiego blasku.
Funkcjonalność zegarka zwiększa okienko datownika, z którego odczytamy aktualny dzień miesiąca bez potrzeby wyciągania telefonu.
Dane techniczne
| NUMER REFERENCYJNY | T097.410.11.038.00 |
| STYL | Klasyczny |
| POCHODZENIE | Szwajcaria |
| GWARANCJA | 2 lata |
| KOLEKCJA | Klasyczne tradycyjne |
| RODZAJ | Męski |
| KSZTAŁT KOPERTY | Okrągły |
| WODOSZCZELNOŚĆ | 5 ATM ( 50m, 154ft, 5bar ) |
| MATERIAŁ KOPERTY | Stal szlachetna |
| ŚREDNICA KOPERTY | 40.00mm |
| GRUBOŚĆ KOPERTY | 8.64mm |
| ROZSTAW USZU KOPERTY | 20.00mm |
| RODZAJ SZKŁA | Szafirowe |
| KOLOR TARCZY | Srebrny, giloszowany |
| INDEKSY | Indeksy,cyfry rzymskie |
| MECHANIZM | Kwarcowy EOL |
| MECHANIZM | Kwarcowy |
| SZCZEGÓŁY PASKA | Stal szlachetna |
| KOLOR PASKA | Srebrny |
| RODZAJ ZAPIĘCIA | Motylkowe |
| DATOWNIK | Tak |