Producenci
TISSOT Bridgeport 29mm
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Na sali konferencyjnej lub w eleganckiej restauracji, zegarek Tissot Biridgeport niezmiennie olśniewa elegancją oraz nienaganną, zawsze modną estetyką.
Dane techniczne
| NUMER REFERENCYJNY | T097.010.11.038.00 |
| STYL | Klasyczny |
| POCHODZENIE | Szwajcaria |
| GWARANCJA | 2 lata |
| KOLEKCJA | Klasyczne tradycyjne |
| RODZAJ | Damski |
| KSZTAŁT KOPERTY | Okrągły |
| WODOSZCZELNOŚĆ | 5 ATM ( 50m, 154ft, 5bar ) |
| MATERIAŁ KOPERTY | Stal szlachetna |
| ŚREDNICA KOPERTY | 29.00 |
| GRUBOŚĆ KOPERTY | 8.15mm |
| ROZSTAW USZU KOPERTY | 14.00mm |
| RODZAJ SZKŁA | Szafirowe |
| KOLOR TARCZY | Srebrny |
| INDEKSY | Indeksy,cyfry rzymskie |
| MECHANIZM | Kwarcowy EOL |
| MECHANIZM | Kwarcowy |
| FUNKCJE | EOL (wskaźnik wyczerpania baterii) |
| NR. REF. PASKA | T605035992 |
| SZCZEGÓŁY PASKA | Stal szlachetna |
| KOLOR PASKA | Srebrny |
| RODZAJ ZAPIĘCIA | Motylkowe |
| DATOWNIK | Tak |